PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729495}

Family Outing

Tteoss-da Pae-mil-li
7,1 18
ocen
7,1 10 1 18
Tteoss da Pae mil li
powrót do forum serialu Tteoss-da Pae-mil-li

Obejrzałam ze względu na Jin Yi Han'a ale po tych 4, 5 odcinkach uważam, że i bez niego ta drama zasługuje na uznanie. Cudna historia, która zwraca uwagę na to co w życiu najważniejsze. Wzruszająca historia skromnej babci, która wywróciła życie swojej rodzinie do góry nogami po to by dostrzegli czym jest prawdziwe szczęście. :)

Azure_Arrow

Jestem dopiero w połowie oglądania i podobnie jak Ty zaczęłam oglądać z powodu Jin Yi Han'a, ale już muszę podpisać się pod Twoją krótką acz treściwą oceną. Już widać jaką przemianę przechodzą bohaterowie, rozstrzał osobowości i charakterów jest spory. Bardzo życiowy serial, o problemach rodzinnych, finansowych, zdrowotnych, utraconej i nowej miłości, nieporozumieniach, które wpływają na całe życie. Oglądam z miłą chęcią kolejne odcinki i polecam nie tylko fankom naszego Tal Tala :-))))

Azure_Arrow

Bardzo dziękuję, że polecacie ten serial - z miłą chęcią się do niego zabiorę. Podobnie jak Wy pomyślałam o nim ze względu na Tal Tala, ale skoro chwalicie całą serię, to tym chętniej ją obejrzę. Jak narazie po Empress Ki zaczęłam śledzić produkcje z udziałem Ji Chang Wooka i właśnie Jin Yi Hana, ale póki co Cesarzowa przebija wszystko. Fajny i baardzo romantyczny jest Healer - Ji Chang Wook jest w nim cudowny - ale w całości to raczej produkcja pod nieco młodszego widza. Z Jin Yi Hanem obejrzałam z kolei My Secret Hotel i przyznam, że zmęczyłam to tylko ze względu na niego - bardzo naiwna historyjka i główna bohaterka niezwykle irytująca… Także teraz czas na kolejną serię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones