PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666008}

Twisted

7,0 3 566
ocen
7,0 10 1 3566
Twisted
powrót do forum serialu Twisted

czy wie ktoś kto ją zabił i dlaczego? bo na końcu odcinka 18 szeryf mówi do Danniego czemu ukrywał że nie zabił ciotki, i pogubiłam się czy wyjaśniła się ta sprawa?

ocenił(a) serial na 7
ciutek33

jego ojciec to zrobił a Danny wziął winę na siebie

poodle4

Ciekawe czy w ogóle dowiemy się dlaczego Vikrim zabił siostrę... przecież od tego wszystko się zaczęło.

koraarok

Wątki sie nieco rwą i brakuje czasem w tym wszystkim logiki. Teraz scenarzyści skupili się na postaci Jo i traktują ją jakby to ona była postacią pierwszoplanową a nie Danny. Postać Jo ma moim zdaniem niewiele do powiedzenia, jest dla mnie mało interesująca. O wiele bardziej intrygujący jest Danny. Ale wydaje mi sie , ze scenarzyści chca wykorzystać popularność serialu The Finder , w ktorym gra aktorka wcielająca się w postać Jo. Tajemnica związana z ciotką musi zostać rozwiązana , nie ma wyjścia, po to oglądam serial. Jo imjej dylematy moralne niewiele mnie interesują.

ocenił(a) serial na 6
koraarok

Gdyby serial był kontynuowany pewnie okazałoby się, że to Charli zabił Tarę, ten gościu z poprawczaka zasugerował, że ma jakąś straszliwą zbrodnię na sumieniu (więc na pewno nie chodziło o kradzież auta).Szkoda że nie nakręcili jakiegoś podsumowania serialu - uważam że z szacunku do widzów wszystkie anulowane seriale powinny zostać zakończone z jakimś wyjaśnieniem wątków a nie kończyć się w trakcie. Jest to strasznie wkurzające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones