PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446341}

Tylko miłość

4,5 4 675
ocen
4,5 10 1 4675
Tylko miłość
powrót do forum serialu Tylko miłość

Tak ja w temacie... czyli obejrzałam już wszystkie odcinki serialu na ipla. Czytając tak opinię zauważyłam, że nie szczególnie przypadł ten serial wszystkim do gustu no cóż... bywa wiadomo przecież, że żaden to hit nie mógł być ;) Jak dla mnie bardzo miły i przyjemny, jak ma się czas i chęć można poświęcić się i obejrzeć go w całości (śledzić losy bohaterów, przeżywać je razem z nimi itd.) Zakończenie uszło chociaż mogło by być lepsze. Trochę szkoda, że w ostatnich dwóch odcinkach w ogóle nie poznali Krystyny i Zdzisława bo w końcu mieli istotną golę w serialu (te ich problemy w małżeństwie, zdrady, kryzysy finansowe itp) jak dla mnie byli zabawną parą :) Przykro bo nakręcili tylko 69 odcinków :( a mogło by byś ich zdecydowanie więcej. Z pewnością zbyt mało było widzów, by nakręcać następne przygody rodziny Roznerów...

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 10

Dzisiaj skończyłam oglądać ostatni odcinek. Bardzo mi podoba ten serial. Jest niezwykle wciągający i ciekawy. W tym serialu można się też nauczyć co tak naprawdę jest najważniejsze dla każdego człowieka. Polecam

ocenił(a) serial na 10
iloveMeryl

zgadzam się :) mnie serial bardzo się podobał :)

ocenił(a) serial na 8
karolyn17

mnie też sie podobał ale zakończenie masakra nie mogło być happy end-u na końcu ??? mogła już stacić to dziecko ale niech będą razem , i nie rozumiem póżniejszego zachowania Lusi mimo to serial mi sie podobał ;)

iloveMeryl

Serial bardzo fajny lecz historia zakończona fatalnie wyszło na to że intrygi zabiły niewinna a zarazem naiwną duszę Maj a siostry które sobie pomagały zwyciężyły nad dobrem czyli czarne zostało wybielone i to mi się właśnie nie spodobało moim zdaniem za krzywdy wobec kogoś powinno się płacić karą a nie nagradzać to by było na tyle pozdro dla wszystkich fanów filmwebu ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones