PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694517}

Uczciwa kobieta

The Honourable Woman
7,7 2 219
ocen
7,7 10 1 2219
Uczciwa kobieta
powrót do forum serialu Uczciwa kobieta

Jest niesamowity. Nie mogę się napatrzeć na to, co on robi z twarzą. Te minki, psie spojrzenie,
cedzenie słów cichym głosikiem z intonacją pensjonarki, zwierzającej się koleżankom w zestawieniu
w niechlujnym wyglądem a la porucznik Columbo - dla mnie jest fascynujący. Chciałabym, żeby
zagrał Wallandera w jakiejś ekranizacji Mankella, imo byłby idealny.

ocenił(a) serial na 9
e_wok

I jak mu uroczo ciasteczko się złamało w jednej scenie +jego mina i głos.

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

Ta scena była genialna!

ocenił(a) serial na 7
e_wok

Dokładnie miałem to samo:)

YoGi_11

Te minki sprawiły, że mi ta twarz zabrzmiała znajomo, no i po pół roku w końcu mam diagnozę :-)
Trochę mi przypomina Waltza z "Bękartów" i trochę Wilhelmiego z "Kariery", ktory, moim zdaniem, genialnym aktorem był, z dużym pechem do kraju zamieszkania.

e_wok

Prawdę mówiąc, jeżeli w ogóle zdecyduję się na obejrzenie kolejnego serialu, to tylko dla niego. Nie jest to moja ulubiona forma filmowa i seria musi mocno mnie czymś skusić, bym zdecydowała się na poświęcenie iluś tam godzin z mojego życia godzin na jej oglądanie. Niemniej aktora uwielbiam i czuję, że jest dobrym ku temu powodem. Zwłaszcza przy tak pochlebnych opiniach roli, którą gra.

ocenił(a) serial na 7
viccaeineo

rzeczywiście oglądanie Stephen'a Rea w tym serialu to sama przyjemność ale jest jeszcze jedna postać która "powala na kolana" , Caleb Schwako - genialnie zagrany - szkoda że go tak mało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones