PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 698
ocen
6,7 10 1 17698
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Będzie kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 7

Kiedy można spodziewać się informacji na ten temat? Jak dla mnie serial ma potencjał pomimo drobnych błędów. Oby wydali kolejny, bo przeczuwam, że będzie jeszcze lepszy.

rusiano

Raczej nic nie wiadomo, nawet nie znalazłem żadnych informacji odnośnie oglądalności, czy AXN jest zadowolone. Bardzo tajemniczy są. Chętnie bym zobaczył, choć ten serial pewnie nie był tani, bo 10 odcinków, a wcześniej robili np Zbrodnię, która miała 6. Jeśli oglądalność była zadowalająca to może zrobią, choć to procedural więc z jednej strony można takie seriale klepać w nieskończoność, nie trzeba wymyślać jednej wydumanej linii fabularnej jak w Belfrze, a z drugiej to już nie musi być tak ciekawe, może nudzić. Tutaj nie każdy odcinek był równy. Końcówka dobra, trochę w stylu Gliny, tam też były chyba 3 odcinki poszukiwania brutalnego mordercy, trochę klimat Milczenia owiec, ale oczywiście do tego daleko. Ogólnie to dobrze mi się to oglądało, fajna chemia pomiędzy aktorami, to chyba najlepsze. Ładnie nakręcony, widać że do tego się przyłożyli. Trochę przesadzony product placement, ale co zrobić, tacy są sponsorzy serialu, w Zbrodni było gorzej.

ocenił(a) serial na 8
maxplastic

Chemia była, oj była, szczególnie między Fabijańskim a Nieradkiewicz.

ocenił(a) serial na 5
rusiano

to może potrwać bo Marta jest w ciąży

ocenił(a) serial na 5
rusiano

Właśnie jest kręcony drugi sezon, przy udziale m.in. Stramowskiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones