PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 704
oceny
6,7 10 1 17704
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Z odcinka na odcinek coraz większe badziewie, zamiast się trzymać głównego wątku czyli śmierci w rodzinie Oli to jakieś poboczne pierdy z rzadkim kleksem, jak nie kibice to teraz baba od "performance" i drewniany bachor... Lipa straszna.

wowsa

a to prawda, że ostatni odcinek był tydzień temu? Ja myślałam, że śmierć brata Oli zostanie rozwinięta i tego procederu skupowania nieruchomości. A tu takie nijakie zakończenie.

LAnoir

Nie, no wczoraj był odcinek 10, z tego co wyczytałem w necie (Dziennik Łódzki i Wikipedia) ma być 12 odcinków, czyli jeszcze dwa przed nami, i oby w nich pociągnięto właśnie sprawę rodziny Oli itd. bo te od czapy odcinki coraz słabsze.

wowsa

"Drewniany bachor." Dzieci są potrzebne w serialach i filmach, ale z natury rzeczy nie są po szkole aktorskiej i trzeba brać poprawkę na ich grę i nie wymagać nie wiadomo czego. Nie każdy jest Shirley Temple.

Wolfgang1984

Nie, nie są potrzebne, dzieci są irytujące, beznadziejne i koniec tematu. Tym bardziej w kryminałach, kryminał ma być kryminałem, a nie jakąś ckliwą opowiastką o niespełnionym bachorze...

wowsa

Jakiekolwiek by nie były dzieci, to istnieją w realu, a skoro istnieją, to i w filmach są potrzebne. Chyba że chcemy pokazywać świat, w którym dzieci nie ma. A po drugie, Ultraviolet był trochę serialem obyczajowym, a nie stricte kryminalnym. Poza tym odpuść sobie swoje kompleksy na filmwebie.

Wolfgang1984

Haahhahh kompleksy hahah :D Gościu bierz połowę tego co Ci zalecają, bo bredzisz :D

wowsa

Jak ktoś hejtuje dzieci bez powodu, bo aż tak ich nie lubi, i jeszcze robi to na filmwebie, to musi mieć jakiś kompleks. Może nie możesz mieć dzieci, albo coś innego.

Wolfgang1984

Skończ się ośmieszać psychologu od siedmiu boleści... :D Co za łeb :D

wowsa

Prawda boli.

Wolfgang1984

Kogo boli, tego boli. Ja dzieci nie lubię, irytują mnie - ot tak zwyczajnie i po prostu, nie doszukuj się tu jakiegoś drugiego dna i nie wystawiaj głupawych pseudo psychologicznych tez o jakichś kompleksach,bo ja takowych nie posiadam. Zwyczajnie nie lubię dzieci w filmach i serialach w których ich role są marginalne i kompletnie zbędne, i ten właśnie serial takim jest. Coś jeszcze Ci "kolego" wytłumaczyć? Czy już wszystko zrozumiałeś?

wowsa

Ja też nie lubię dzieci, ale w określonych przypadkach, np. jak mi hałasują za ścianą. Jak ich nie lubisz w filmach to luz, ale jak w życiu są dzieci, tak muszą być w filmach, bo film często odzwierciedla życie. Sęk w tym, że ty dzieci nie lubisz o tak po prostu, a to już kompleks niespełnionego tatusia :) Jak będziesz stary, to będziesz jednym z tych dziadków, który przegania dzieci z podwórka bez powodu, taki Kononowicz-bis :)

Wolfgang1984

Ty mnie tu misiu kolorowy nie porównuj do knura ze Starosielc bo obu nas zamkną w Choroszczy :D O chollera aż dziwne, że US17 dotarło aż tutaj :D W sumie JPRD :D A no i jak już jesteś w temacie szkolnej to SRAM na mexykana 207 :D

wowsa

Universum rozlewa się po całym internecie :)

Wolfgang1984

I to jest ugułem straszne, no i dziękuje za tq wypowiedź :D Pozdro... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones