PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 707
ocen
6,7 10 1 17707
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Dla mnie bomba

ocenił(a) serial na 7

Serial jest naprawdę przyjemny jeśli w ogóle można to uznać za komplement w kontekście serialu kryminalnego. Po prostu dobrze mi się oglądał. Już sama czołówka i muzyka z niej przepowiadała coś ciekawego. Sam pomysł na fabułę może i nie super oryginalny ale mimo to miał w sobie coś świeżego i odkrywczego. Na plus zdecydowanie wybór aktorki pierwszoplanowej- nareszcie jakaś świeża twarz. Reszta obsady również, jak dla mnie, świetna. Odcinki są trochę za krótkie, przez pierwsze trzy czwarte każdego z nich mamy fajnie rozbudowany wstęp a potem nagle kilka minut i rozwiązanie podane na skróty i po łebkach. Mimo wszystko to co dla mnie przy oglądaniu serialu jest najważniejsze, czyli ogromna chęć obejrzenia kolejnego odcinka a finalnie i kolejnego sezonu , sprawiła że wystawiam tak wysoką ocenę. Mam nadzieję, że następna seria będzie i rozwiną w niej trochę relacje między panem policjantem i naszą fioletową detektyw ;)

ocenił(a) serial na 5
Kaja_Guminska

Skoro dałaś temu 10/10 to znaczy, że niczego lepszego w życiu nie widziałaś. Gratuluję albo popapranego gustu albo ekstremalnie niskich standardów. Zastanawiam się jakie oceny wystawisz filmom/serialom znacznie lepszym bo skala kończy się na 10.

ocenił(a) serial na 9
Elor

O gustach się nie dyskutuje ;) i tyle w temacie

ocenił(a) serial na 5
pandurprinceofforest

Dyskusja o gustach to przecież jeden z najważniejszych elementów rozmów, a tutaj poza gustem wypadałoby wziać pod uwagę inne aspekty tego "dzieła" jak np. scenariusz, gra aktorska itp. starając się w miarę obiektywnie ocenić to co się ogląda i ew. podciągnać ocenę o 1-2 oczka jeśli trafia w gust, a nie 10 na 10 dla bezpłciowego, głupkowatego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones