PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 707
ocen
6,7 10 1 17707
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Jakieś takie drętwe. Może kolejny odcinek bardziej przekona. No i nieszczęsny dźwięk. Trzeba się intesywnie wsłuchiwać żeby usłyszeć dialogi. Muzyka w tle lepiej słyszalna od rozmowy. Masakra.

gregord

Ja również dialogów nie słyszałam, przez to niewiele rozumiałam w fabule. Fajnie, że akcja serialu dzieje się w Łodzi, po "komisarzu alexie" to miła odmiana, że w Łodzi da się nakręcić coś lepszego. Tutaj jeszcze jak w "ojcu mateuszu" "amatorzy" pomagają "profesjonalistom" - czy naprawdę to jest aż tak powszechna w Polsce forma współpracy cywilów z mundurowymi w sprawach niezwiązanych z łapaniem pedofilów?
Ogólnie taki jakiś średni ten pierwszy odcinek, ale mimo to czekam na kolejne odcinki.

gregord

Zgadzam się z przedmówcą. Dynamika serialu przypominała mi jakiś teleturniej z gwiazdami, które rozwiązują kryminalne zagadki :D. Na razie trąci banałem, aktorzy bez szału, mimo że grają osoby potrafiące to robić. Zobaczymy później jak się rozwinie.

Czlowiek_Broda

Pisząc przedmówca, miałem na myśli założyciela tematu :P

ocenił(a) serial na 6
Czlowiek_Broda

Haha, dobrze to ująłeś. Jakby to był teleturniej, ja bym oddawała głosy smsem na Piasta KołodziejaXD
Nawet Topa był jakiś drętwy.
Ale daję szansę, lokalny patriotyzm tego wymaga...


Tutaj pełna recenzja:
https://www.youtube.com/watch?v=zPWHYoaY6Mo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones