PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 707
ocen
6,7 10 1 17707
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Powiem, że jestem szczerze zaskoczony, bo w polskich produkcjach rzadko zdarza się taki cliffhanger. Oczywiście nie obyło się bez dziwnych akcji (jak choćby to uprowadzenie córki Jacka, które nie wywołało żadnej reakcji policji ani mediów, albo to aresztowanie wszystkich członków ekipy łącznie z matką Oli), ale ogólnie wrażenie dobre.

ocenił(a) serial na 7
Adam1Kluska

Mimo wszystko moim zdaniem zakończenie pierwszego sezonu było o wiele lepsze, zresztą dalej nie wiadomo dlaczego Jacek zabił Holendra, jeżeli nie był winny zabójstwa śmierci brata Oli??
W ogóle Stramowski o wiele słabiej grał rolę policjanta niż Fabijański a najlepszy odcinek tej serii to chyba ten z Krakowa.

ocenił(a) serial na 7
MBIITF

Tak ogólnie to cały sezon był średni, ale miał swoje momenty. Mi bardzo podobał się odcinek z kibolami. A z Jackiem to w sumie dziwna sprawa, ale nie sądzę żeby zabicie Michała miało coś wspólnego ze śmiercią brata Oli. I ta teoria z DNA z miecza też słaba, bo przecież na takiej bitwie miecze powinny być tempe, a po drugie takie cięcie nie powinno było przeciąć zbroi i lolczugi.

ocenił(a) serial na 7
MBIITF

Kwestia gustu, mnie bardziej podobało się zakończenie 2 sezonu, o poszczególnych odcinkach nie wypowiadam się bo tak w pierwszym jak i w drugim sezonie były lepsze i niestety te gorsze. Ciekawa jestem tylko opinii, co takiego pokazał Fabijański w swojej roli, że Stramowski cyt. "o wiele słabiej grał rolę policjanta".
według mnie było zupełnie odwrotnie. Fabijański był tak męczący, wręcz irytujący w swojej roli, że czasem ciężko było na to patrzeć. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie

ocenił(a) serial na 7
vonn

Dokladnie, usmiercenie Holendra i zastapienie go Kuba to najlepsze w drugim sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones