PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 707
ocen
6,7 10 1 17707
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Może naiwny, ale..

ocenił(a) serial na 7

Serial może jest i naiwny, ale zagrany w tak rozbrajający sposób, że bardzo przyjemnie się go ogląda. Urocza Marta Nieradkiewicz tworzy w sumie świetną parę z Sebastianem Fabijańskim a i pozostali aktorzy wypadają bardzo dobrze. Bardzo realistyczne dialogi zwiększają jeszcze atrakcyjność serialu
Oglądanie go to na pewno nie był stracony czas.

ocenił(a) serial na 10
romek56

Zgadzam się. Serial jest bardzo świeży i przyjemnie się go ogląda. Mimo, że w każdym odcinku rozwiązują zagadkę jakiegoś morderstwa, czyli nic wesołego, ale mimo to oglądanie serialu mnie osobiście bardzo odpręża. Do tego naprawdę świetni aktorzy. Marta Nieradkiewicz i Sebastian Fabijański tworzą bardzo fajną parę, do tego Agata Kulesza, Bartłomiej Topa i pozostali aktorzy tworzą naprawdę fajny klimat.
Poza tym rzeczy, które niektórzy uważają za słabość serialu ja uważam właśnie za jego mocną i ciekawą stronę, np. niby nachalne lokowanie produktów według mnie zostało zrobione w taki oczywisty sposób celowo, żeby jeszcze bardziej podkreślić jeden z głównych tematów serialu, czyli uzależnienie społeczeństwa od technologii, wszechobecność reklam i to, jak podatni są na nie niektórzy ludzie. To jak to zostało pokazane w serialu tylko jeszcze bardziej podkreśla ten klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones