PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 704
oceny
6,7 10 1 17704
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Odcinki 9-10

użytkownik usunięty

Serial na przyzwoitym poziomie,ale w pewnym momencie Profesor totalnie im się nie podkładał a oni go nawet nie podejrzewali wystąpienie na komendzie to prawie jakby siebie opisywał,a potem już powinni być pewni że to on jak ktoś a tylko on słyszał ich podejrzenia wobec właściciela domu gdzie ukrywał się Nowak mógł wysłać tą wiadomość do Nowaka.

ocenił(a) serial na 8

A ja się nie domyśliłam ;) Myślisz, że będzie 2 sezon? tak to skończyli, jakby zapowiadał się kolejny... Mam nadzieję, że będzie, jest super! :)

użytkownik usunięty
agatakoniak

oczywiście powinno być Profesor totalnie im się podkładał,bez nie.Wcześniej sam go nie podejrzewałem,bo wydawało mi się to głupie,facetowi zależy żeby tamten wyszedł z więzienia,chciał go oczyścić z zarzutów,ale potem jak znów chciał go wrobić wszystko stało się logiczne.Jak najbardziej liczę na drugi sezon,obsada jest świetnie wybrana bo jednak są to obiecujący aktorzy o których słyszałem wiele dobrego,na dodatek pomysł jest nowatorski bo zazwyczaj jest sobie grupka policjantów co prowadzi kolejne śledztwa,a tutaj jednak głównie internetowi detektywi działają a policjanci pomagają im no można powiedzieć że Michał to taki zarówno policjant i jeden z Fioletowych bo jest takim łącznikiem między policją a nimi.

użytkownik usunięty

no i Irek Czop świetnie zagrał swoją rolę.

W przedostatnim 9 odcinku w napisach już jest napisane który aktor grał Hycla.

użytkownik usunięty
mc76

nawet nie zwróciłem uwagi to duży błąd ze strony twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones