PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 698
ocen
6,7 10 1 17698
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

SCHACKUJ SE FEJSIKA

ocenił(a) serial na 3

Poczekajcie, muszę shackować internet, ale najpierw odpalę kamerkę internetową i potem nałożę sobie na ryj komputerowo generowany hełm. Następnie pozwólcie że poklepię trochę w klawiaturę w akompaniamencie białych znaków na czerwonym tle, obejrzę kilka zdjęć na fejsie, bo jak wiadomo, KAŻDE wydarzenie z życia KAŻDEGO jest publicznie udostepnione w formie SETEK zdjęć, a potem wyciągnę najbardziej oczywiste lub debilne wnioski jakie się da.

Jestem Violetkaraczanem. Jesteśmy w każdej piwnicy w kraju. Jest nas wielu.

ocenił(a) serial na 4
emkacper

"Ustawiłem te zdjęcia w chronologiczny ciąg i powstał z tego taki jakby filmik" xDxDxD

ocenił(a) serial na 3
amatis_

xDDDDD dokładnie xDDDDD Jak to usłyszałem to skisłem i umarłem z cringe'u na raz.

emkacper

idioci...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
wowsa

Jakieś kropki ci wlazły w przekleństwa. Boisz się że mama zobaczy że przeklinasz w internecie. Taki jesteś dorosły że chyba nawet masz wlosy na genitaliach.
Przeżywanie iks de w roku 2019. Ty jesteś jakimś wysłannikiem z przeszłości czy po prostu ze wsi jesteś i dopiero ci internet podpięli, że cię tak oczywiste rzeczy ruszają?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones