PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 698
ocen
6,7 10 1 17698
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

ktoś imwestuje jak mniemam nie małe pieniądze w nakręcenie serialu i zatrudnia dzwiekowca imbecyla, dialogi nie wyraźne aż nie chce sie oglądać po 5 minutach muzyka staje sie irytująca jest głośniejsza niż dialogi

ocenił(a) serial na 7
Zielu76

Nie wiem, może coś naprawili.. na netflixie nie mam problemu ze zrozumieniem dialogów.

SamSabat

W tv też nie ma problemu ze zrozumieniem. On ma chyba z nośnikiem - albo z uszami.

Zielu76

Ja tam dialogi w tym serialu słyszę. A w niejednej produkcji polskiej (zwłaszcza u Vegi) na to narzekałem.

Zielu76

To nie ma znaczenia, ten serial nie ma nic wspólnego z Ultraviolet. To jakaś ściema, nie ma Jovovich, nie ma wampirów, nie ma zarazy! Beznadzieja!

Zielu76

Ja tam wszystko doskonale słyszę w jakosci 1080p. Może laryngolog?

ocenił(a) serial na 7
Zielu76

Wydaje mi się, że w 2 sezonie poprawili i zdecydowanie lepiej dialogi słychać. Też ktoś z mających z tym problem w 1 sezonie takie wrażenie ma?

Zielu76

Na jakim sprzęcie to puszczasz i w jakim systemie dźwiękowym ? Oraz czy system dźwiękowy był kalibrowany mikrofonem. Jak na laptopie poniżej 5 kafli , albo na TV z 5W popier..dziawkami, to wina po Twojej stronie 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones