PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 698
ocen
6,7 10 1 17698
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

Podobał mi się pierwszy odcinek, ze względu na świeżość scenariusza. Przynajmniej dla mnie jest świeży. Nie mniej jednak kolejna polska produkcja z tak beznadziejnym dźwiękiem. Nie wiem za co dźwiękowcy biorą pieniądze w fazie postprodukcyjnej.

logun74

ja oglądałem na AXN i nie miałem problemu z dźwiękiem wszystko wyraźnie słychać było a co do serialu to ma potencjał i może być ciekawy

slpt

Ja też oglądałem na axn i praktycznie niekiedy dało się zrozumieć główną bohaterkę ale jak brzęczą chłopy to nic! Szczególnie ten młody gliniarz brzęczał coś pod nosem na dodatek dźwiękowcy dali dupy i po ptokach nic nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 1
mondeo117

To nie dźwięk, tylko katastrofalna dykcja tych aktorów, przepraszam, celebrytów grających w serialu. Główna bohaterka miała dobrą dykcję to i było ją słychać.

mondeo117

No tak daj ocenę 1 po pierwszym odcinku bo oglądałeś na analogu i nic nie słyszałeś bidulo. Jak na pierwszy odcinek to nieźle wreszcie coś nowego odrazu widać że to ręki Komasy aż przypomina się Sala samobójców.

Taio

Dałem 1 temu odcinkowi, ale skoro pierwszy odcinek, który ma zachęcić jest dnem to zapewne dalej będzie jeszcze gorzej. A scenariusz jest infantylny, być może jesteś młodą osobą i ci odpowiada, jak dla mnie dialogi są głupawe, sama fabuła też. Takie perełki jak facio gliniarzowi objaśnia upadek ciała na maskę kotletem czy czymś tam, no proszę cię, albo główna bohaterka wyjaśnia ojcu jak to odblokowano telefon denatki, mówiąc " zabij mnie" i ten durny teatrzyk, masakra. Na poziomie paradokumentów, ale szanuję twoje zdanie, podobał ci się? Super, przyjemnego oglądania i pozdrowienia.

ocenił(a) serial na 5
mondeo117

Przecież ma to całkiem niezły scenariusz, jest co najmniej poprawne realizacyjnie, nie najgorzej zagrane, ma świetną czołówkę i znakomita muzykę. Nawet co drugi dialog nie rani uszu! Rozumiem, że może się nie podobać, ale 1? Przecież "1" to absolutnie najgorsza ocena, chłam wśród chłamów, filmowe dno i dwa metry mułu. Miarkujcie się trochę, jednak są seriale znacznie gorsze

Taio

"Sala samobójców" to jeden z gorszych chłamów jakie w życiu widziałem, więc to akurat słaba reklama.

ocenił(a) serial na 8
logun74

Dziwne bo jak w wielu polskich produkcjach sam narzekam na fatalny dźwięk tak tutaj naprawdę nie miałem żadnego problemu

ocenił(a) serial na 5
logun74

Oglądam na Netlfixie i o dziwo, jakość dźwięku całkiem ok, a nawet lepiej. Może to kompresja do jakiegoś telewizyjnego standardu zawiniła? Dykcja aktorów to faktycznie problem. Już przepaść między Agatą Kuleszą a Martą Nieradkiewicz jest spora , ale Fabijański zwyczajnie bełkocze i to bełkocze manierycznie.

erture

na Netflixie dźwiek jest w miarę choć mógłby być lepszy ale wiekszość obrazów czarnych jak smoła, przynajmniej tak je widac na kompie

erture

Fabjan to b.cienki aktorzyna

ocenił(a) serial na 5
logun74

W sumie pierwszy odcinek to najlepszy odcinek z 4 jakie do tej pory obejrzałem.

Każd kolejny już gorzej.

użytkownik usunięty
logun74

Masz dobre ucho ;)

użytkownik usunięty
logun74

Z tego co mówił Cezary Pazura to dźwięk nagrywają na żywo i nikt tego potem nie naprawi jak się źle nagra.

po nie ma juz kasy na postsynchrony

logun74

pierwszy odcinek był dp bani! dopiero po tygodniu przerwy wciagnąłem drugi a potem 3..4..i poszło. serial oceniam na 5+ podobny do Tancerzy, i nawet niektórzy aktorzy ci sami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones