PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790008}

Ultraviolet

6,7 17 707
ocen
6,7 10 1 17707
6,2 5
ocen krytyków
Ultraviolet
powrót do forum serialu Ultraviolet

zakonczenie

ocenił(a) serial na 6

Pierwszy sezon wciągnęłam w sekundę. W drugim bardzo wkręcające sprawy dużo się działo. Ale np zdziwienie z jakim olaniem zakończona rola Holendra. Człowiek umiera a potem praktycznie słowa o nim nie ma. Pojawia się Kuba i już Ola prErzuca się na nowego policjanta który jak kolejny piesek posłusznie wykonuje jej rozkazy Co z ta kamienicą dostały ja w końcu z matką ? Zakończenie serialu masakryczne . Tak naprawdę wyglądało jakby miał być 3 sezon bo został taki niedosyt ... A tu nic . Fajnie się zapowiadało . Dobry pomysł, super dobrani aktorzy i wyszło jak zwykle a szkoda bo mógł być jednym z lepszych polskich seriali kryminalnych :-) Czy tylko ja czuje niedosyt ? :D

klaczek44

Zauważ, że w życiu w większości przypadków trochę też tak jest. Idziemy na cmentarz, zapalamy świeczkę, trochę powspominamy, ale żyjemy już swoim życiem. Co do ostatniego odcinka, to dla mnie był już zbyt pokręcony, ja nawet nie wiedziałem czego oni szukają w tym archiwum, pogubiłem się w fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones