Ultraviolet
powrót do forum 2 sezonu

Pierwszy sezon był jaki był ale zainteresował mnie fabułą. Co prawda jak na serial kryminalny to bardziej, można go włożyć na półkę z Ojcem Mateuszem i W11 (mimo tego ze po obsadzie można sadzić ze jest inaczej)ale gdy potrzeba lekkiego serialu, można obejrzeć. Sezon 2 - nie przebrnę! Jestem na odcinku 3, i mam dość. Wiecznie niezadowolona, infantylna główna bohaterka, śmierć Michała. Mnóstwo nieścisłości i niedociągnięć :
- Ola wielokrotnie pojawia się na miejscu zbrodni zostawia swoje ślady i kradnie materiały dowodowe ... serio?
- Ola nie szanuje nikogo i niczego, krzyczy na matkę, wrabia Michała przed kamerom, że jako policjant nic nie robi, awanturuje się z co drugim klientem a trzeba pamiętać, ze z tego żyje.
- Ultrafiolet to bez głównej bohaterki chyba nie istniał bo to tylko jej sprawami jak do tej pory się zajmują
- Brak instynktu samozachowawczego Oli, tez jest kolejnym minusem serialu bo dziewczyna zachowuje się jakby chciała zginąć i pcha się wszędzie gdzie mogą zrobić jej krzywdę.
Szkoda, bo serial mial fajny pomysł na siebie z grupą internetowych detektywów, ale wykonanie zostawia wiele do życzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones