PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94351}

V

7,1 336
ocen
7,1 10 1 336
V
powrót do forum serialu V

Witam. Serial "V" oglądałam w wersji oryginalnej bardzo dawno temu na Sky One (angielska stacja). Byłam jeszcze w podstawówce, czyli ponad 15 lat temu. A jeszcze wcześniej na pirackich kasetach VHS w latach 80 - tych. Kiedy dowiedziałam się, że jest możliwość kupienia na płytach dvd bardzo się ucieszyłam. Mam jednak problem. Gdzie i jak mogę kupić V - The Complete Series 1984-1985 (te 19 odcinków) na dvd? Nie mogę nigdzie znaleźć a nigdy ich nie widziałam. Czy ktoś może mi pomóc?

dusia_sz

Jedyna opcja zakupu jest www.amazon.com lub uk. Tam mozesz kupic lub z jakiejsc innej strony z DVD. Niestety w polsce znajdziesz jedynie Mini serial a tych 19 odcinkow w polscen niestety nie ma :( Ubolewam ale ja wkrotce i tak bede ogladal :) polecam strone http://www.v-series.neostrada.pl/ [www.v-series.neostrada....]

Remington_Steele

Dzięki za informację. Najgorsze jest to, że przy zamówieniach ze stron zagranicznych trzeba płacić kartą kredytową, której niestety nie posiadam i raczej się nie zapowiada żebym miała. Zazdroszczę Ci, że masz możliwość oglądania tych 19 odcinków. Może mi się też kiedyś uda i dowiem się jak to wszystko się skończyło. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. Miłego oglądania :)

dusia_sz

a ja cos takiego mam bo jest jako V-The original miniseries(2xDVD to 4 odcinki) i V-Final Battle(3 odcinki).Natomiast nie pamietam wersji z tv(choć oglądałem)czy to jest to samo podzielone na krótsze odcinki czy dodatkowo jeszcze inne odcinki.

Green_4

Zajzyj na http://www.v-series.neostrada.pl/ [www.v-series.neostrada....] moze cos ci to da a jak nie to juz mowie to co masz to sa mini seriale a to co bylo juz w TV to jakby sezon 2 czyli odcinki 45 minutowe i opowiadaja o dalszych losach po wydarzeniach z tych twoich plyt DVD :)

Green_4

Wydania dvd: 1). "V - The original mini series z 1983 roku (jedna płyta dwustronna, na której są dwa odcinki po 1 1/2 godz. 2). "V - The Final Battle, na której są 3 długie odcinki (i to co się znajduje na tych płytach było podobno w polskiej telewizji a ja widziałam na angielskim kanale SKY ONE prawie 10 lat temu, podzielone na około godzinne odcinki). W latach 84-85 nakręcono dalszy ciąg. 19 odcinków po 60 minut każdy ale tego w polskiej tv nie było tylko na SKY ONE.Te 19 odcinków wydano na DVD jako "V- The Complete Series. W Polsce nie można tego kupić, niestety.

dusia_sz

o ale zawsze mozna sciagnac z UK. Ja musze wkoncu swoje obejrzec :)

dusia_sz

Faktycznie jest i stosunkowo niedawno wydane(2004)i nawet dość tanie 30$ tyle że w USA,no i brak polskich napisów.

Green_4

No niestety brak napisow troche denerwuje ale w PL to sie chyba nigdy nie doczekamy takich seriali. A zamowic to mozna chyba z DVDPlanet oni honoruja nasze karty platnicze :).

Remington_Steele

przy (irytującej)postawie naszych wydawców chyba można nazwać cudem wydanie serialu LOST,no ale poślizg był na tyle spory że dla mnie to już musztarda po obiedzie.

Green_4

To, że nie ma polskich napisów można jakoś przeżyć. Niestety płyta nie będzie u nas odbierać (Polska) tylko w U.S i Kanadzie - region 1. Europa to region 2. :(

dusia_sz

Jesli mowisz o serialu na DVD to sa 2 mozliwosci DVD firmy Manta, ona nie ma regionow lub w kompie na DVD usuwasz tez tam region i po problemie.

dusia_sz

z odtwarzacza dvd tez można ściągnąć blokadę na www.videohelp.com można sie zorientować w jaki sposób,czasami bywa banalny :)

Green_4

Ja mam pytanie.
Nie założyłam nowego tematu dlatego, że mało osób widzę tutaj zagląda i jest mała szansa, że ktoś mi odpisze, a takto się pokaże w powiadomieniach.
No więc czy ten serial wygląda bardzo staro czy podobnie jak np. Sliders?
Ten serial też nie jest nowy, ale jest trochę później.

ardnaskela_filmaniak

tutaj jest próbka http://www.youtube.com/watch?v=M77HfZu24bw

Green_4

Wydaje mi się niezłe jak na tamte czasy, chociaż nie mam za bardzo do czego porównać, bo nie oglądam aż tak starych seriali czy filmów.
Zobaczymy, jak to będzie.
Mam nadzieję, że na cho.miku jest - jeszcze nie sprawdzałam, ale powinno być :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones