PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94351}

V

7,1 336
ocen
7,1 10 1 336
V
powrót do forum serialu V

Jak się dowiedziałem stara wersja powróci do telewizji i stacja AXN puści serial. Ktoś jest szczęśliwy ?? Bo ja i owszem :)

ocenił(a) serial na 5
Remington_Steele

AXN scifi. Właśnie go oglądam i wracają wspomnienia z dzieciństwa. :)

Remington_Steele

Własnie to oglądam pierwszy raz w życiu ale wygląda to dość odpustowo, nawet jak na 1985 :)
Widzę, że sprytnie dla uproszczenia postanowiono że ci kosmici są dokładnie tacy jak my, statki mają "normalne" (jak Pi i Sigma z Matplanety hehe) i w zasadzie całość jest taka sobie.
Chyba sobie odpuszczę.

_MAX_

Nie no są filmy Sci-Fi i filmy Sci-Fi wiele filmów jest o tym że są kosmici tacy jak my. To historia o kosmitach którzy wyglądają jak my ale są jaszczurkami no !!!

Remington_Steele

Właśnie widzę, ale numer :D

A jak się kończy ta cała historia? Ziemianie dają im łupnia wysadzając w ostatnim odcinku statek matkę, lub zawirusowując całą planetę obcych? :)

ocenił(a) serial na 10
_MAX_

Faktem jest, że efekty oryginalnego serialu V trochę się postarzały. Jednak warto zadać sobie pytanie- w ilu filmach i serialach liczących sobie kilkadziesiąt lat czas nie odcisnął swojego piętna na efektach specjalnych? Cała reszta zachowała się do dnia dzisiejszego w stanie nienaruszonym, w szczególności doskonała reżyseria Kennetha Jonhsona, jego wyjątkowo pomysłowy scenariusz, bardzo dobra gra aktorska i wspaniała, pasująca do serialu muzyka Joe Harnella i Denisa Mc Karthny . Serial nie jest idealny. Niektórzy uważają, że wiele produkcji z lat 80-tych bardziej przypomina komedie sci-fi , aniżeli współczesne- rasowe, mocne sci-fi, więc argument, że oryginalne V “nie zachwyca” należy odrzucić. Dodamy także, że klasyczne V najczęściej jest subiektywnym odczuciem. Niektórych nie zachwyci żaden serial z tego gatunku, a niektórych będą przechodziły ciarki na samą myśl. ‘V’ z pewnością wpisuje się na stałe w kanon klasyki tego gatunku. I pozostaje oczywiście ten sentyment…którym darzę klasyczne V.

W końcu to na jego podstawie i tylko dzięki niemu powstał znakomity remake z roku 209-2010.

odcinki do pobrania i czytania: http://www.v-serial.com/ (dzięki Filmweb) Dwa pokolenia Visitors!

Badler

Serial bardzo fajny - polecam każdemu , ci którzy mówią ,że kiepski po prostu nie znają się , stare filmy z lat 80 mają swój klimat i to coś co powoduje,że są ponadczasowe . Niestety dziś dużo młodych ludzi woli naszpikowane efektami specjalnymi filmy tak to już jest .

ocenił(a) serial na 9
Remington_Steele

Szczęśliwy to mało powiedziane!! Prawie szoku nie dostałem jak przed chwilą w programie to zauważyłem:) Boże, ja ten serial za dzieciaka na regionalnej trójce oglądałem, a nawet teraz aż ciarki na wspomnienia o nim przechodzą.. Dla dzieciaka, wtedy, to było mocne przeżycie. Sceną z... no nie wierzę, właśnie miałem pisać o zjadaniu myszy a tu mi ona wyskoczyła:) Wtedy nie miałem nerwów tego oglądać, teraz nadrobię zaległości:)

Argento251

Nie no nie będę nic pisał obejrzysz na AXN 2 mini seriale a później serial sam się przekonasz że to cool film !!!! No i polecam www.v-serial.com

Remington_Steele

Lecą gdzieś powtórki tego serialu.
Albo można go gdzieś obejrzeć online?

milosnik

Ostatnio lecial na AXN, a szukaj na www.v-serial.com ale pewnie i tam juz nie ma bo polikwidowali te serwery co wszyscy mieli filmy na nich eheh

Remington_Steele

Szukałem i tak jak pisałeś. Usunięte wszystko.
Jakby co dajcie proszę znać w tym temacie.
Pozdrawiam

milosnik

I tu problem, bo w sieci to już pewnie nigdzie, chyba że prywatne kolekcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones