PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752523}

Van Helsing

5,9 4 616
ocen
5,9 10 1 4616
Van Helsing
powrót do forum serialu Van Helsing

Obejrzałam dwa pierwsze odcinki i faktycznie - na razie nie jestem zachwycona. Ten serial raczej nie dołączy do grona moich osobistych „perełek", „ulubieńców", ale jak na razie zły też nie jest. O ile pierwszy odcinek był średniawy, to drugi naprawdę miał potencjał. Nie mogę się doczekać, co z tego wyniknie. Na pewno będę oglądać dalej.

ocenił(a) serial na 6
rzaluzja

Serial nie jest zły ale fabuła strasznie się ciągnie.Cały czas chodzą po szpitalu i dumają nad życiem.Czekam na jakieś bum,akcje,morderczą walkę a na razie nuda.

ocenił(a) serial na 5
basiula9

Serial może nie jest zły ale czym dalej to coraz większa nuda , przewidywalność, a te wampiry oprócz picia krwi z ludzi nic nie robią . 5 to i tak naciągana ocena . Coś czuje że mogą wycofać go jeszcze w środku sezonu a 2 to już na pewno nie będzie ,

ocenił(a) serial na 6
Tomasz_KOT

Mógł wyjść naprawdę dobry serial o łowcy wampirów a tak to spieprzyli że aż szkoda.

Tomasz_KOT

A jednak będzie
http://www.spoilertv.com/2016/10/van-helsing-renewed-for-2nd-season.html

ocenił(a) serial na 1
kosovitz

Swietnie genialny serial

CichyMorderca

Mi to bez różnicy, bo go rzuciłam

rzaluzja

Tak naprawdę dopiero 12 odcinek mnie wciągnął, sama nie wiem dlaczego dotrwałam tak długo, bo pierwsze odcinki były ohydne, nudne...wg mnie. 13 obejrzałam z zainteresowaniem i czekam na 2 sezon.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones