PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752523}

Van Helsing

5,9 4 616
ocen
5,9 10 1 4616
Van Helsing
powrót do forum serialu Van Helsing

Sama główna bohaterka swoim parszywym wyglądem zniechęca do oglądania tego chłamu. Fabuła jest na poziomie reklamy płatków dla osób chorujących na syndrom downa , czyli niezwykle nieprzewidywalna jak i bezsensowna, a finiszując jest ona po prostu do dupy. Bohaterowie wyglądem i zachowaniem nie różnią się od grasujących w odległych czasach australopitków. Kończąc moją zacną wypowiedź dodam , że do efektów specjalnych mogli zatrudnić kogoś profesjonalnego, a nie małpy z porażeniem mózgowy i i zespołem Touretta.

ocenił(a) serial na 1
Xx_Joker_xX

naturalnie sie zgadzam z przedmowca, bardzo trafna wypowiedz, a jakże elokwentna, no normalnie, nie mogę się bardziej z panem nie zgodzić

Xx_Joker_xX

Nawet udało się twórcom wstawić flagę stanów. No cóż - gdy cały świat ginie trzeba pozostać patriotą.

ocenił(a) serial na 5
Xx_Joker_xX

Bardzo słuszne uwagi, choć główną bohaterkę i tak bym brał o każdej porze dnia i nocy, bo to że jest twarda i nieco przypakowana to akurat pasuje do postaci i po wyjściu ze szpitala to się seksownie ubiera, więc mnie ona przekonuje.

Fabuła jest mega prymitywna, choć motyw z seryjnym zabójcą został zgrabnie wpleciony i stanowi miły dodatek, także niektóre postaci jak pani doktor mimo że wkurzają ekstremalnie, to ostatecznie ciekawie się zmieniają.

No i efekty specjalne zapewne robili ogarnięci ludzie, tylko że budżet tej produkcji jest tak niski, że pewnie toalet nawet na planie nie było i ekipa srała po lesie. Scenografia nie istnieje praktycznie i sam postapokaliptyczny świat wypada najprymitywniej jak się da.

No, ale ostatecznie to spoko się to ogląda i jakoś wciąga, akcja dzieje się sprawnie i mimo że bezapelacyjnie to kiepski i prostacki serial, to w sumie nie dziwię się, że powstają kolejne sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones