PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498731}
7,7 215
ocen
7,7 10 1 215
Verano de amor
powrót do forum serialu Verano de amor

Jesli w ogole go wyemituja;p slyszeliscie moze cos na ten temat??
I jeszcze jedno kto z was i jak nazwalby ten serial po polsku ?:;p

Wątpię, żeby go wyemitowali w Polsce skoro w Meksyku ma słabą oglądalność:(. A jeśli chodzi Ci o tytuł to Verando de amor po polsku znaczy Letnia Miłość lub Wakacyjna Miłość..

użytkownik usunięty
Daniela_Lujan_87

aha no to szkoda ale nadzieje jeszcze mam;p

Daniela_Lujan_87

W Meksyku ten serial nie ma słabej oglądalności ... bo po co robili by drugi sezon.?
By stracić kasę.?

Kala_

Owszem, Verano de Amor nie ma dobrej oglądalności, zaledwie 13-16 punktów procentowych, powtórki Betty, La Fea mają większą oglądalność, co jest dosyć przykre. 2 temporada powstała, ale równie szybko się kończy, bo w lipcu końcowe odcinki.

Verano de Amor - Lato Miłości

użytkownik usunięty
Karyn

ja tam nie wiem jak z tą oglądalnością więc nic nie mówię;p ale tak w ogóle to ogladalność w meksyku nie powinna się liczyć do emitowania tego serialu w polsce;p;/
:)

też tak myślę, ale telewizja polska patrzy bardziej na to który serial mam lepszą oglądalność, bo inaczej po co mieli by go zakupywać, nawet by się im nie opłacało....

Karyn

tez słyszałam ze serial okazał sie niewypałem......

ocenił(a) serial na 10
Daniela_Lujan_87

lato miłości*

ocenił(a) serial na 10

nie wiem ale chciałabym żeby go wyemitowano w Polsce ;)
moze jest szansa bo niedawno w Świecie Seriali był plakat z Verano de Amor :D:D

xDulceMariax

akiedy pouszca go w tv

Dobrze by było gdyby puścili , polski tytuł to Lato miłości;)

ocenił(a) serial na 10
Pauliskax33

też chce żeby go puścili, może by tak petycje napisać ?

Roberta_Pardo2000

Tez slyszalam o malej ogladalnosci ,ale triumf milosci podobno tez mial mala ,a tv4 wykupilo.W polsce przyjmie się wszystko z RBD bo maja tu wiernych fanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones