PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814673}
7,2 575
ocen
7,2 10 1 575
Veronica Mars
powrót do forum serialu Veronica Mars

Dlaczego osobna strona jak to 4 sezon tego samego chyba serialu?

ocenił(a) serial na 2
Alamar

Bo 4 sezon jest tak głupi, że nie zasługuje na prezentowanie z wcześniejszymi.

Alamar

Bo akcja dzieje się wiele lat później po ukończeniu 3 serii, nie dotyczy lat szkolnych, studenckich. Trzeba obejrzeć film z 2014 roku, by zrozumieć pare kwestii, które tam się zmieniły.

albertini1476

film obejrzalem, niewiele z niego pamietam poza tym ze mi sie podobal, a tego 4 sezonu nadal nie ogladalem, warto?

Alamar

jestem już po.... podczas oglądania wielokrotnie miałam ochotę odpuścić, ale ciągnęłam z sentymentem. Nie ma co ukrywać, film zrobiony był przez fanów i dla fanów, serial już niekoniecznie, o ile nie ma takiego wymogu, o tyle w 4 części zmienia się wszystko, kreacja postaci, minimalizm przy scenach z życia prywatnego, a skończywszy na kompletnej zmianie atmosfery serialu, który osobiście uwielbiałam.
Oceniając sam serial, w oderwaniu do zżycia się z postaciami wiele lat temu, nie jest zły, fajna akcja, trzyma w napięciu, dużo wątków, spinają się wszystkie klamrą. Porównując jednak do poprzednich widać różnicę. Nie chodzi tu o to, że fani domagali się konkretów co do przyszłości Weroniki, ale o całokształt.

Alamar

bo filmweb jest głupi, tak samo rozbili każdy sezon American Horror Story

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones