W garniturach (2011-2019)
W garniturach: Sezon 1 W garniturach Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek W garniturach (2011-2019)

Sztuczki

Play the Man 42m
8,7 2 495
ocen
8,7 10 1 2495
W garniturach
powrót do forum s1e7

s01e07

ocenił(a) serial na 8

W s01e07 jest błąd, a mianowicie w pierwszych scenach Mike jeździ po mieście w kasku. W momencie kiedy ma wjechać w koleżankę kasku już nie ma :D takiej wpadki chyba jeszcze nie widziałem...

klanlpw

wow to okropne

ocenił(a) serial na 8
Salvamee

czemu mnie nie dziwi, że kobieta? wyjdź...

ocenił(a) serial na 6
klanlpw

no i co z tego, ze kobieta. ma racje, jesli takiej wpadki nigdy nie widziales to malo widziales. ciekawe spostrzezenie, ktore zasluguje na wpisanie do ciekawostek do dzialu bledy, a nie zakladanie nowego tematu. ekscytujesz sie jak dziecko, ktore widzialo 2 filmy w zyciu.

ocenił(a) serial na 8
MisiexQ

bo to pierwszy raz kiedy ktoś mówi o spostrzeżeniach na forum? skąd ludzie znajdują czas na hejtowanie w necie?

ocenił(a) serial na 6
klanlpw

ja akurat mam wolne, ale ty nie wiem skad czas znajdujesz zeby wypraszac (skad?) innych uzytkownikow forum

klanlpw

gdzie mam wyjść? hahahaha. Szukaj więcej błędów w serialach, na pewno wszyscy na to czekają i będą ci bardzo wdzięczni.

ocenił(a) serial na 8
Salvamee

nie szukam błędów, to się po prostu rzuca w oczy. jeśli nie widzisz w tym różnicy, to pozostaje mi tylko współczuć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones