PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847747}

W obronie syna

Defending Jacob
7,7 10 804
oceny
7,7 10 1 10804
7,8 5
ocen krytyków
W obronie syna
powrót do forum serialu W obronie syna

Mamusia

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko mnie irytuje beznamiętna mamusia ?

ocenił(a) serial na 6
katjoshka

Zdecydowanie najsłabsze ogniwo serialu. Fatalna gra aktorska, wieczny szok i przerażenie na twarzy irytują jak nic innego.

ocenił(a) serial na 8
martini33_2

Dokładnie, nie mogłam wyjść z podziwu że przez 95%filmu można mieć ten sam wyraz twarzy. Uważam serial za bardzo dobry, ale ona ewidentnie psuła mi poczucie estetyki

użytkownik usunięty
katjoshka

Jak w Downton Abbey, Michelle dała radę i nawet w Godless, to tutaj jest tragedia. Nie wspomnę już o całkowitym braku chemi między nią a Evansem. Totalna pomyłka.

Dokładnie! Nie wiem skad wytrzasneli taka bezpłciowa aktorke... totalnie nie pasuja do siebie

ocenił(a) serial na 9
katjoshka

Wy tak serio? Moim zdaniem zagrała genialnie, byłam pod wielkim wrażeniem jej mimiki. Jej duet z Evansem wypadał tak naturalnie, że bez trudu wierzyłam w łączącą ich więź.

violet_duck

Też jestem tego zdania. Casting mistrzowski. Trójosobowa rodzinka dopasowana idealnie, czuć chemie między bohaterami.

katjoshka

Zdecydowanie. Od początku sprawia wrażenie wariatki.

ocenił(a) serial na 8
katjoshka

Oj tak,ja nie mogłam już patrzeć na nią,bez wyrazu,bez swojego zdania,takie ciało bez duszy,tą rodzinę”trzymał” tylko Chris i dzięki niemu ta pozalsieboze matka małżonka jako tako wypadła w tym serialu.Ale tylko jako żona swego męża :)

ocenił(a) serial na 8
katjoshka

Nie tylko Ciebie. Właśnie jestem po obejrzeniu całego sezonu "na raz". Mnie również postać mamuśki mega irytowała... Książki nie czytałem, może tak miało po prostu być nie wiem, ale nie polubiłem jej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones