W obronie syna
powrót do forum 1 sezonu

Po trzech odcinkach

ocenił(a) serial na 8

Może trochę przesadzam, ale te pierwsze trzy odcinki to najlepsze co widziałem do tej pory w tym roku. Miejmy nadzieję, że tego nie spartolą.

McGyverPL

No mnie właśnie jakoś tak nie zachwyciły te odcinki. Jakościowo jest ok, zdjęcia dobre, ale sama historia dosyć banalna (jeszcze). Wiem, że jest tam jakieś drugie i trzecie dno, ale teraz mamy chłopaka, który odnalazł ciało i nie powiadomił policji. Stąd wszystkie kłopoty.

ocenił(a) serial na 9
McGyverPL

Mam tak samo

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

Bardzo usilnie stacją się zbudować atmosferę thrillera i jakoś tak nie bardzo im to wychodzi.

mersiaczek

Nie wiem gdzie ty tam widzisz thriller, skoro to jest typowy dramat kryminalno-sądowy.

ocenił(a) serial na 10
McGyverPL

Mam dosłownie takie same wrażenia! Zdjęcia, muzyka, aktorstwo - rewelacja. Póki co, tak samo nie widzę żadnych dziur fabularnych, co jest również jak najbardziej na plus

użytkownik usunięty
McGyverPL

Tez mam takie samo zdanie w koncu cos innego od tego dziadowskiego kolorowego netflixa gdzie wszystko jest takie piekne kolorowe wspaniale cudowne niczym w rodzinka pl lol

ocenił(a) serial na 8

To obejrzyj "when they see us"

użytkownik usunięty
marcin_lendzion

Dobre? Dodalem do listy

ocenił(a) serial na 9
McGyverPL

Gdzie mozna obejrzec?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones