W obronie syna
powrót do forum 1 sezonu

Szczerze?

ocenił(a) serial na 10

Jestem po 3 odcinkach, które obejrzałam na raz.. szczerze mogę uznać, że jest to jeden z najlepszych seriali jaki oglądałam.. Ogromnie czekam na kolejne odcinki, bo robotę robią cholernie dobrze! W dodatku Genialny Chris... Kuuuurde, czekam! ❤️

WiO_lA

Jest jak na razie bardzo dobrze i możemy być niemal pewni, że przez kolejne odcinki, aż po zakończenie, będziemy równie zachwyceni tym serialem. Bo bezsprzecznie Chris jest znakomity i tak przekonujący, że nadspodziewanie szybko można wyrzucić z głowy to, jak w kolorowym wdzianku z tarczą pod pachą ratuje świat.
Tutaj w pełni poważny w garniturze syna i równie niecierpliwie czekam na to, jaki przebieg będą miały dalsze wydarzenia.

ocenił(a) serial na 8
WiO_lA

Mam podobnie. Obejrzałem te trzy pierwsze odcinki za jednym zamachem. Świetny klimat. Widać wysoką jakość, twórcy przyłożyli się do pracy. Wczoraj obejrzałem 4 odcinek i robi się co raz ciekawiej. Mocna pozycja w tegorocznych premierach serialowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones