PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860894}
6,2 6 530
ocen
6,2 10 1 6530
5,6 12
ocen krytyków
Warszawianka
powrót do forum serialu Warszawianka

Odcinek trzeci pierwszego sezonu przedstawia kwintesencję tego serialu i uwidacznia idealny świat według lewactwa, czyli sprowadzenie człowieka do podstawowych instynktów zwierzęcych, gdzie liczy się tylko chlanie, ruchanie, nieróbstwo, roszczeniowość i wszystko na koszt osób pracujących - to są elementarne wartości serialu i nowego świata, którym wtórują obecnie główne media przeprowadzając inżynierię społeczną na wielką skalę aby taki świat stworzyć, czego również elementem jest ten serial.

W tym odcinku jest wszystko, na początku wątek pedofilski co lewactwo lubi najbardziej w postaci fragmentu w którym mała dziewczynka mówi "za gumę dotknę cię za ptaka" myślę, że prokuratura powinna przyjrzeć się temu fragmentowi - jak reżyser nakłonił małą dziewczynkę do nagrania, tego pedofilskiego aktu. Oczywiście nie zabrakło tekstów typu "co ty nie wierzysz w globalne ocieplenie" albo przedstawienie osób które nie popierają tęczowych ulicznych spędów jako próżnych idiotów. Nie zabrakło również propozycji "nielegalnej" sprzedaży dildo które wkłada się w dupę, ruchania córki "bogacza" na jego oczach i oczach kumpla oraz poczęstowania kontrolera biletów słowem "wpierd*****aj" kiedy chciał je skasować.

Ten serial to prawdziwa katastrofa, bardzo szkodliwy społecznie - na szczęście jest coraz więcej ludzi, którzy widzą jak jest - pomimo, że zaraz w komentarzach będzie ból dupy, aby każdy robił co chce - pewnie, ale w zaciszu swojego domu, a nie piorąc ludziom mózgi takim gównem jak ten serial. Nie wiem jak Szyc mógł wziąć udział w tym syfie, być może dlatego, że był powiązany z "zatoką sztuki", więc przyjęcie roli degenerata który turla się po rynsztoku nie dziwi.

Kurtyna!

ocenił(a) serial na 8
Apkoni

Napisał to ktoś, kto ocenia filmy tylko na 1 albo 10. Jak mi cię szkoda, że jesteś zerojedynkowy. Piszesz o robotyzacji, automatyzacji świata, a sam jesteś niczym komputerek, z małą ilością pamięci.

mediaweb

I bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

ocenił(a) serial na 1
Apkoni

aha

Apkoni

I jeszcze ten lewacki pierd ,, W pustyni i w puszczy to rasistowska książka"

Apkoni

99% scenarzystów to lewacy. Albo 98%. Ale niektórzy mają coś do powiedzenia, a niektórzy brną tylko w sensację i cynizm.

ocenił(a) serial na 1
Apkoni

Przesyłam Ci uścisk dłoni. Mam takie samo zdanie.

Apkoni

W pełni się zgadzam.

Apkoni

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale sam bohater nie jest szczęśliwy z obrotu spraw. Serial pokazuje właśnie ciemną stronę takiego życia. A co do Szyca i roli. Po tym odróżniamy aktorów od amatorów. Aktor wcieli się raz w melanżownika, raz w szanowanego naukowca i odpowiedzialnego ojca. Naturszczyk będzie sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones