Warszawianka (2023)
Warszawianka: Sezon 1 Warszawianka sezon 1, odcinek 11
odcinek Warszawianka (2023)

odcinek 11

47m
7,3 201
ocen
7,3 10 1 201
Warszawianka
powrót do forum s1e11

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 9

Bardzo dobra, wręcz najlepsza produkcja ostatnich lat a może i dalej. Nie chcę się rozpisywać, jedynie boli mnie ocena na elitarnym filmwebie osób, które obejrzały może z 2 odcinki i myślały że to podróba Californication i wystawiły niskie notowania.
Z każdym kolejnym odcinkiem lina na szyi głównego bohatera powoli się zaciska, a pod sam koniec jest już życiowa równia pochyła w przepaść bez dna.
Aktorsko i produkcyjne bardzo dobrze.
Mnie bardzo poruszył.

ocenił(a) serial na 9
michal12514

Zgadzam się. Również się wzruszyłem pod koniec ostatniego odcinka. Serial rewelacja.

ocenił(a) serial na 8
michal12514

Popieram przedmówców. Serial lepszy z odcinka na odcinek. Mocno zżyłem się z bohaterami i mam nadzieję, że przyjdzie mi się z nimi znowu spotkać. Niby bliski, a jednak tak daleki od Californication - bardziej gorzki. Mniej polubiłem Franka niż Hanka , jednak kibicuję mu i jestem ciekaw jak potoczą się jego dalsze losy. Gratuluję twórcom tego małego dzieła.

ocenił(a) serial na 3
michal12514

Ja się nie zgodzę - obejrzałem całość i mocno jest to inspirowane Cali i Bojackiem, co nie zmienia faktu, że ze słabej książki powstał w mojej ocenie słaby scenariusz. Postacie są irytujące, a główny bohater mimo całej mądrości i zaangażowania nie potrafi niczego zrobić dobrze, co mnie na przykład mocno denerwowało. Nie pomagał też Szyc, którzy z postacią dobrze wystartował, ale zatrzymał się na 4 minach i 2 stanach emocjonalnych

ocenił(a) serial na 4
Dynekk

Mam dokładnie te same odczucia niestety. Zmarnowany potencjał. Poza ładnymi kadrami, lokacjami I charakteryzacją to niestety taka pusta wydmuszka. Fabuła i dialogi momentami szorują po dnie.

michal12514

Ja obejrzałem wszystkie odcinki i dałbym mu ocenę co najwyżej 4. Serial jest pozbawiony dramaturgii, toczy się jakby nie było na niego generalnego pomysłu. Owszem, wnętrza ładne, całość zgrabnie filmowana, ale wynurzenia Czułego powalają swoją płytkością, wątki są pourywane, postacie się pojawiają, a potem znikają bez sensu, niektóre historie są zbyt tabloidowe, zupełnie niekoniecznie (wątek dziewczyny z Dubaju...) itd. Podobali mi się Skolimowski i Janda w roli rodziców. I niewiele ponadto. Ani to głębokie, ani kontrowersyjne, ani widowiskowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones