PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612988}

What's Up?

Wat-cheu-eop
7,4 76
ocen
7,4 10 1 76
Wat cheu eop
powrót do forum serialu Wat-cheu-eop

... gdybym nie oglądała tej dramy na bieżąco to poddała bym się przed połową. Daje wysoką ocenę tylko dzięki Daesung'owi ale ta drama była słaba. Chyba był zbyt dużo wątków przez co były pokazane pobierznie, każdy bohater miał masę problemów wewnętrznych a mojego Big Bang'a (którego wątek był moim zdaniem świetny!) stanowczo było zbyt mało. Czy wam też się tak wydaje?

ocenił(a) serial na 8
kasia2409

Właściwie to drama kończy się 5.02, ale rzeczywiście trochę za dużo wątków. Można było to lepiej wykorzystać, niż (moim zdaniem) skupiać się np. głównie na Tae Yi, której postać mnie naprawdę denerwuje i niszczy jak dla mnie tą dramę. Wielką fanką Daesunga nie jestem, ale od samego początku drama była reklamowana z naciskiem na jego osobę, a wyszło, że jest (co najwyżej) aktorem drugoplanowym, a jego wątek rzeczywiście jest ciekawy. Trochę nędzny chwyt na przyciągnięcie fanów BB. Ogólnie polubiłam tą dramę, jakoś mi tak szybko zleciała.

Collony

Mi też szybko zleciała.

kasia2409

Bardzo podobała mi się zmiana w bohaterach w 10 odcinku :) Zrobili się jacyś wyraźniejsi.
A tak właściwie to o co chodzi z tym duchem? Biega taki czerwony dresik i trochę nie rozumiem po co ....

ocenił(a) serial na 8
kasia2409

Dokładnie, biega albo płacze... dodajmy to do niewyjaśnionych wątków :) Dokładają 6 odcinków specjalnych, może w nich coś wyjaśnią. Tylko po co one, można by było po prostu pociągnąć jeszcze dramę.

Collony

Poważnie kręcą nowe, specjalne odcinki? Nie wiedziałam. Drama przecież została nakręcona w całości rok temu .
Też liczę że jakoś wyjaśnią chodziarz połowę wątków albo rozwiną temat Hadesa :D

ocenił(a) serial na 8
kasia2409

Te odcinki specjalne mają lecieć od 11 do 26.02, w tym samym czasie antenowym, co wcześniej drama. Nie wiem, jaki mają mieć charakter dokładnie. Możliwe, że to będzie coś w stylu jakiegoś tylko streszczenia. Tak przynajmniej zrozumiałam z wiadomości na stronie dramy.

Collony

Gdzie to można zobaczyć ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones