PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 303
oceny
8,1 10 1 107303
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Brawo za muzykę do serialu, nadaje produkcji klimatu. Na razie jestem pod wrażeniem 2 sezonu, szykuje się oczko wyżej. Super, że powstają coraz lepsze polskie produkcje, oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 7
fikumigacz

Popieram:) Szkoda, ze taka krotka...

kepac

No szkoda.

P.S. Fajny Sarevok w avku

ocenił(a) serial na 9
fikumigacz

zgadzam się w 100 % . Mam wrażenie (po 3 odcinkach ), że sezon 2 mam "mocniejszego kopa" niż 1. Oby tak dalej. Muzyka - bajka :)

Zilpha

Jestem po obejrzeniu 3 odcinka 2 sezonu, serial wciaz trzyma klimat, a nawet powiedziałabym że poziom lepszy niż w poprzednim sezonie. Muzyka to majstersztyk, oby tak dalej

fikumigacz

Zgadzam się, bajkowy jest ten utwór.
A zna ktoś może tytuł(że Tołhaje, to wiem)? Próbowałam szukać po tekście, ale rosyjski/ukraiński jest mi obcy... Pewnie to kawałek z nadchodzącej płyty.

ocenił(a) serial na 8
Ysabel_1986

od 6:27: https://www.youtube.com/watch?v=qwIOSWA8uxc

fikumigacz

Oo, czyli nie Tołhaje! a to niespodzianka. Dzięki za link :)

Ysabel_1986

Tołhaje to jest nazwa zespołu ;) wydali płytę z muzyką z serialu, nazywa się „Czereda”.

johanusia

Wiem, znam ich od kilku lat ;) Chodziło mi o tytuł tej piosenki, bo płyta wyszła dopiero po skończeniu emisji 2. serii serialu i wcześniej nie mogłam nigdzie znaleźć info na ten temat. No ale okazało się, że akurat ten utwór śpiewała Anna Karwan i dalej nie wiem, czy to ich kompozycja, czy Targosza...

Ysabel_1986

Tamta jest akurat Targosza, ktoś wyżej podał link do niej ;) swoją drogą przepiękna, przejmująca.

johanusia

Już wiem, że raczej nie ich, bo nie ma go na "Czeredzie" - swoją drogą nie nazwałabym jej "płytą z muzyką z serialu", bo większość z tych utworów powstała dużo wcześniej(tzn. przed 1. transzą serialu). Nie wiem, czy te które są nowe zostały napisane specjalnie do serialu(np. "O przejściu na drugą stronę" po polsku wypuścili 2 lata temu na yt; nie pamiętam, czy w ogóle pojawia się w Watasze...).
Tak czy siak, mam nadzieję, że popularność, którą zyskali dzięki tej współpracy, doda im skrzydeł i będą tworzyć więcej cudnej muzy :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones