PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626615}
6,4 1 785
ocen
6,4 10 1 1785
Wiadomości z drugiej ręki
powrót do forum serialu Wiadomości z drugiej ręki

powrót serialu 

ocenił(a) serial na 10

prosze was o pomoc nie chcieli byscie tego serialu z powrotem napiszcie petycje zeby serial wrocil na antenę potrzebuje waszej pomocy to jest strona nie moge podac linka wiec napiszcie na googlach tvpparlament napisz-do-nas bo serial byl kozak!!!!! nie co inne tasiemce społeczne ha :)

przykład Drogie Kierownictwo TVP1 i TVP2
Na początku tego listu chciałabym powiedzieć że od dłuższego czasu przyglądam się waszej stacji.

Napisałabym ten list by uświadomić was Zastąpienie seriali obyczajowych serialami komediowymi taki jak zniesmacznie zdjęliście Wiadomości z drugiej reki młodzież go oglądała i teleturniejami przyciągnełoby o wiele większą publicznośc. Szczególnie powinni państwo walczyc o uznanie młodzieży ponieważ uznanie dorosłych już posiadacie Jestem całkowicie zadowolony z programów informacyjnych waszej stacji, są emitowane o dobrze wybranych godzinach i przygotowane przez najlepszych specjalistów, co widac odrazu.
Mam nadzieję, że swoimi uwagami pomogę stacji ale prosił bym mój serial powrócił na antenę.

Z wyrazami szacunku np Jan Kowalski

damianos423

Leci na TVP2 raniutko. Dziś były 2 pierwsze odcinki.

ocenił(a) serial na 7
damianos423

super by bylo gdyby wyszedl 2 sezon bo to jest nowy pomysl na serial i jest super

damianos423

Ten serial leci na TVP HD np.dziś o 20;50 odc.11;)

ocenił(a) serial na 10
damianos423

Rzeczywiście byłoby wspaniale gdyby nakręcili II serię. To był super serial, z inteligentnymi dialogami i świetną grą aktorską. Jedyna produkcja TVP (no, może oprócz Czasu Honoru jeszcze), która jest naprawdę godna polecenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones