PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869049}

Willow

5,0 2 621
ocen
5,0 10 1 2621
5,0 4
oceny krytyków
Willow
powrót do forum serialu Willow

Kolejna beznadziejna produkcja firmy Disney, której akcje szybują w dół jak jakość ich produkcji. Najważniejsze wstawki to zniewieściali mężczyźni i męskie kobiety. Po za tym wstawki LGBT i inne literki, ładowane wszędzie na siłę. Szkoda tracić na to życie i czas.

ocenił(a) serial na 2
back_21

"Najważniejsze wstawki to zniewieściali mężczyźni i męskie kobiety."
Ale tacy ludzie istnieją. Poza tym masz setki filmów z stereotypowymi rolami płciowymi. Teraz ludzkość dorosła do tego by posiadanie członka nie narzucało co ma kto robić.
"Po za tym wstawki LGBT i inne literki, ładowane wszędzie na siłę"
Na dwa odcinki masz jedną scenę z tym jak dwie dziewczyny sie całują i to nawet nie wiadomo czy romantycznie czy przyjaźnie.

MistrzSeller

LOL, to idz sie z nimi bawic w piaskownicy jak istnieja. W filmach fantasy i innych nie ma dla nich miejsca i ich wymyslonych problemow jak im wszedzie zle, nawet w fantasy swiecie. Archetypy, mowi ci to cos? Tesknie za Xena i Gabriela, ktore mogly byc les, mogly nie byc, mialy odpowiednia dawke uczuc do siebie i rozmow o nich, ale glownie mialy przygody, walczyly ze zlem, pomagaly sobie i innym, szkodzily sobie i innym i byly bardziej realne i niz jakiekolwiek obecne lgbt dzis w filmach. Przykro mi jak widze jaka krzywde robi ta propaganda i oszolomy normalnym homo i innym, pokazujac ich wymyslone odpowiedniki w taki sposob i jeszcze sprawiajac, ze tacy jak ty wierza w to, ze jest to normalne i ze tacy ludzie istnieja. Tacy glupi i dziecinni istnieja, bo takie sa les np? Przykre. Tyle, ze jak ktos opisal fikcyjnego homo jako zboka, pedofila, to jaki placz byl. No to jak? Wszyscy maja wady i zalety i kazdy moze taki byc, czy tylko hetero i biali?

MistrzSeller

poczekaj na taki uwspolczesniony remaster Potopu i nowego Kmicica to moze zrozumiesz w czym problem :D

ocenił(a) serial na 8
Cordite

Jak będą lesbijki w akcji puszczać, to nie mam nic przeciwko.

ocenił(a) serial na 1
MistrzSeller

bo "randomowy woke content" jest przeciez randomowy wiec moze byc w kazdym filmie, kazdym serialu i na kazdym rogu :) i nie wazne, ze producenci, scenarzysci i rezyserzy maja to wszystko odgornie narzucane, a niektore plany filmowe tworza doslownie "kliki" ludzi ze srodowiska woke do ktorego nie ma wstepu "toksyczna reszta swiata". a jak cos na siebie nie zarobi albo ma slabe wyniki albo slabe oceny to tez winna temu wszystkiemu jest toksycznosc swiata :)

ocenił(a) serial na 5
back_21

Niestety, ale nie dałem rady obejrzeć serial do końca. Ale może ktoś mi podpowie, co się stało z żoną Willowa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones