PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869049}

Willow

5,0 2 628
ocen
5,0 10 1 2628
5,0 4
oceny krytyków
Willow
powrót do forum serialu Willow

Świat w którym królowała magia, gdy Bavmorda siała spustoszenie pełen był heteroseksualnych silnych kobiet i mężczyzn. W filmie z 1988 r. nie ujrzymy ani lesbijki, ani gejuska jakiego ;) Jednak mija raptem 20 lat bez magii, gdyż Sorsha zakazała wszelkich praktyk magicznych i mamy wysyp lesbijskich babek, które się nawet po lasach chowają w chatkach na odludziu :) Wniosek nasuwa się sam. Im więcej magii tym więcej heteroseksualnych bohaterów, którzy potrafią podnieść do rangi kultowej treść całej opowieści, gdyż Willow Ufgood z Sorshą i Madmartiganem spowodowalim że film ogląda się za każdym razem z jeszcze większą ochotą i zainteresowaniem. Czego nie można powiedzieć o lesbijskiej teen dramie w której drużyna pierścionka jest zarazem śmieszna i nadzwyczaj irytująca, a prym w tej gestii wiedzie księżniczka i ta ruda, co to myśli, że jest wspaniałym rycerzem :) hehe Poza tym scenariusz napisany chyba na lekcjach polskiego bodajże w 2 klasie podstawówki, gdyż nic się nie klei, a wszystko razem jest jednym wielkim chaosem lesbijskiej fantasy o naiwnych silnych kobietach, z których tylko Elora Danan wychodzi na najbardziej przyciągającą sympatię widza, gdyż nawet Warwic Davis tak jakby zapomniał jak się gra role knypków :) Każdy odcinek to istna katorga, tym bardziej, gdy się na świeżo oglądało oryginał. Nic nie jest nawet w połowie, a nawet w ćwiartce choćby tak wspaniałe jak film z 1988 r., który być może stary, ale za to jaki jary :) Jednakże cóż począć z tą cała fabułą? No cóż, że to Willow, to obejrzę do końca i to nawet wszystkie sezony :D haha no tak trzeba czynić, skręcając się w konwulsjach możliwości ujrzenia cudownego serialu zamienionego na tą papkę przymusowej tortury Bavmordy, gdyż zapewne to jej revenge z za grobu :D :D :D Choć w tym grobie to zapewne się z piętnaście razy obróciła, widząc jakie ziółko wyrosło z jej wnuczki, bo wnuk to jeszcze spoko :) haha ale wnuczka to najbardziej irytująca postać z całego serialu. Tylem, żem rzekł i idę oglądać dalej ;)

ocenił(a) serial na 4
uczensaibaby

Do tego female version Mettalicy i Soundgarden na zakończenie odcinków. To dopiero chaos po całości ;) aaaaaaaaaaaaaa że to sygnowane to jest nazwiskiem Georga Lucasa i Rona Howarda, a także Jamesa Howarda, który napisał muzykę do serialu. Co ich nakłoniło do czegoś takiego? Może ten licz, albo Bavmorda? Któreś z nich na pewni jest pod wpływem czegoś dziwnego, że nakręcili coś tak bardzo odstającego od pierwowzoru :)

ocenił(a) serial na 3
uczensaibaby

Odcinek nr 4 nie był aż taki koszmarny. Spoko geneza Bavmordy. I wszystko w mroku. Prawie

ocenił(a) serial na 3
uczensaibaby

Wczoraj po latach obejrzałem Willowa z 1988. Nadal się broni ale głównie muzyka postaciami i atmosfera. Scenariusz kuleje ;(.

uczensaibaby

Nie ćwierć a 10% fajności nie posiada, jestem po 4tym odcinku, KURŁA ŻENADA!!!

użytkownik usunięty
EM_DZI

Przestan sie biczowac i nie ogladaj tego scierwa.

Już wczoraj jak byłem w połowie czwartego odcinka, to taka myśl mi po czaszce się odbijała jak ping pong "Wyłącz ten badziew!". Jaki ten serial jest choojowyyyyy, jak une mogli mnie to zrobić kieeeeeervvać!

ocenił(a) serial na 4
EM_DZI

Czwarty to mnie na maksa dobił. Wszystko wbrew logice. Nie chodźcie po zamku, bo to zamek Bavmory ;) No i rozeszli się jak mrówki po mrowisku :D haha Nie pijcie niczego. Boorman pierwszy chwycił za leżącą od nie wiadomo jak długo flaszkę z której nie wiadomo kto zaś pił poprzednio :) haha My drużyna chosenów i my wimy wszystko lepij :D haha

uczensaibaby

Oj tak! Straszny kupsztol im wyszedł, 3ci z tymi dwoma lesbojkami tęż był taki mech, bo po kiego one tam były? Chyba tylko po to żeby je pokazać.

ocenił(a) serial na 4
EM_DZI

Też tego nie mogłem zrozumieć. Ni z gruchy, ni z pietruchy ;) Gdyby dołączyły do drużyna, a tak myślałem ,że się stanie to okey. Te z siekierką idealnie by się wkomponowała wnosząc trochę powiewu do ekipy :) ale tak to kompletnie nic nie wnosiło do samej fabuły, przy tym rażąc krzykliwością :D haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones