Willow (2022-2023)
Willow: Sezon 1 Willow Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Willow (2022-2023)

Żywioły

The Gales 52m
6,0 326
ocen
6,0 10 1 326
Willow
powrót do forum s1e1

Fabuła prosta jak cep. Oryginał wspaniały, szary, zakurzony i brudny klimat z poczuciem humoru. Tu jakbym MTv oglądał lub inne gówna, którymi ogłupiają teraz młodzież. Szkoda.
Może następne odcinki będą lepsze. Może nasi zdobędą Mistrzostwo Świata w Katarze. Może...

JK82_filmweb

dokładnie, klimat MTV, czyli brak klimatu i nastroju, a dla mnie to podstawa każdego "dzieła". Dodatkowo płytkie, durne dialogi odzywki całkowicie zniechęcają do oglądania. Mówiąc jeżykiem tego serialu "wymiękłem". Miałem jakieś oczekiwania, a pozostało wielkie rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 2
JACEK_HABRAJSKI_filmweb

Jaki brak klimatu, przecież jest muzyka fantasy, ładny świat. Serial jest znacznie lepszy niż film i ma lepiej prowadzoną opowieść

MistrzSeller

Świat nie wygląda jak w tym.serialu. Bardziej Narnie przypomina niż oryginał.

ocenił(a) serial na 2
JK82_filmweb

Nie przypomina nigdzie Narnii, bo nie ma żadnego przechodzenia z naszego świata

ocenił(a) serial na 3
MistrzSeller

Muzyka fantasy? Niby gdzie? Muzyka jest jednym najsłabszych ogniw tego serialu, gdzie w oryginale była jednym z najmocniejszych. Oczywiście jeszcze są te durne dialogi pisane dla nastolatków uzależnionych od tik toka, a po strażniczkach z Teksasu i Enter Sandman odpadłem zupełnie. Okropność.

AxxoN

Muzyka jest jednym najsłabszych ogniw tego serialu, gdzie w oryginale była jednym z najmocniejszych.


IMO muzyka Hornera do Willow IMO jest jedną z najbardziej pamietnych w jego dorobku.

ocenił(a) serial na 2
JK82_filmweb

Oryginał wyglądał na brudny i zakurzony bo to stary film.
"Fabuła prosta jak cep."
Ale oryginał miał banalną. Właściwie to sztampowy quest fantasy.

"u jakbym MTv oglądał lub inne gówna, którymi ogłupiają teraz młodzież. "
Co masz tam niby z MTV? Przecież to nie jest durny reality show.

MistrzSeller

Różnica wieku.
Głównie o to chodzi i się rozchodzi ;)
Życie.
Udanego weekendu

JK82_filmweb

Dzieciństwo zrujnowane :/ A tak czekałem na ten serial. Chyba za dużo oczekiwałem, miałem nadzieję, że choć trochę będzie trzymał się oryginału. Płytkość widzę już po tym pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 2
lithy_2

Ale to przecież film był płytki. Serial ma masę różnych wątków.

MistrzSeller

Szanuję Twoje zdanie i dobrze, że bronisz swoich racji, ale jak kolega wyżej napisał - różnica wieku. Film ma w sobie tajemniczość, ducha przygody. W serialu tego nie widzę, w zamian otrzymuję ckliwe dialogi i mdłe postaci.

ocenił(a) serial na 2
lithy_2

Gdzie miał tajemniczość? Był prosty jak drut, tu mamy więcej tajemnic, bo wiele nie wiemy co i jak.
"W serialu tego nie widzę, w zamian otrzymuję ckliwe dialogi i mdłe postaci."
Postaci są bardziej wyraziste i różnorodne. Wiele relacji w filmie były bardzo preskakujące na zasadzie "Chwilę temu cię nie lubiłem, a teraz nagle lubię"

MistrzSeller

Bierzesz ten serial tak jak ci podano, więc smacznego. Dla mnie to zniszczenie legendy, pastelowy świat owinięty w cukierkową powłokę. Wątpię, aby dalsze odcinki wpłynęły na zmianę mojego zdania.

ocenił(a) serial na 6
lithy_2

Może faktycznie, odbiór filmu a obecnego serialu to kwestia pokolenia.
Będąc dzieciakiem byłem zachwycony, mroczny i brudny klimat, magia, nawet się bałem. Wróciłem do oryginału jakiś rok temu, nie było już tak pięknie ale nadal zachwycony mimo ogromnego postępu w obecnych filmach. Sentyment pozostał.
Serial w pierwszym odcinku nabrał zbyt szybkiego tempa, dlatego postacie są spłycone a fabuła przewidywalna. Nie widziałem jeszcze 2 odcinka bo nie mam głodu, to nie wróży nic dobrego.
Problem w tym że liczyłem na mroczną wciągającą historię dla mojego pokolenia. Do młodych już nie należę a dostałem wersję dla nastolatków.
Na razie zawód...

ocenił(a) serial na 3
JK82_filmweb

Stary film nadal mi się podoba nie chodzi tylko o sentyment. Po prostu lepsze kino. Teraz to taka typowa produkcja dla nastolatków. Może coś się zmieni, ale wątpię.

Top Gun Maverick nakręcono w starym stylu...mam na myśli klimat, muzykę. Dało się.
Brakuje utalentowanych ludzi, którzy zajęli by się tym serialem.
Najbardziej dziwią mnie recenzje tj: ,, Nigdy nie byłem fanem Willowa, ale serial jest świetny".
Nie nie jest świetny ma tylko paru aktorów z filmu Willow.

ocenił(a) serial na 4
JK82_filmweb

Tak, trochę to jest Bravo Girl. Ostatnio pojawiło się trochę takich plastikowych fantasy dla nastolatek.
Postacie są tu irytujące i głupowate. Mroczność Mordoru czy jak to się tu nazywa jest zabawowa. Są momenty, naprawdę króciutkie scenki, które nie drażnią swoją głupotą, ale ogólnie nie wygląda to na razie dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones