Willow
powrót do forum 1 sezonu

Mam wrażenie, że obecnie każdy scenariusz powstaje na bazie "musi być homo, kobieta z jajami i przygłupi, słaby gość". Rzygam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
tomtop

Tu się nie ma co zastanawiać. On MA rację

ocenił(a) serial na 8
Danio31b

E tam, gadanie. Ja tam lubię lesbijki, widziałem mnóstwo ich filmów i bardzo cenię sobie ich kulturę. Dzięki lesbijkom jestem bardziej hetero niż na przykład koledzy z podwórka.
Jak oglądam filmy z lesbijkami to nikt mnie męskimi genitaliami po oczach nie strzela- 0 typów - 100% hetero - dzięki lesbijkom właśnie :) To dobrodziejstwo które warto promować.

ocenił(a) serial na 2
tomtop

" W starym, normalnym "Willowie" coś takiego byłoby nie do pomyślenia; profanacja totalna."
Przecież był tam facet przebrany za kobietę.
Już nie mówiąc o tym, że jak na 88 film był bardzo postępowy i równie dobrze ktoś w 88 mógł narzekać "Karzeł w głównej roli! Jeszcze opiekuje się dzieckiem jakby był kobietą! Kobieta z mieczem co walczy! Co za chore rzeczy!"

MistrzSeller

owszem, pewnie nie pamietasz, ale czepiano sie corki wiedzmym ze jest paskudna i za meska, na koniec filmu przestaje byc wojownicza i oziebla. Za to w serialu zrobili z niej ciepla kluche, ktora odmawia kobietom tego co sama miala do woli. Czy ty i reszta tobie podobnych naprawde juz nie potrafi widziec przesady w czyms? Dlaczego bohaterowie serialu musza byc aroganccy, niesympatyczni, GLUPI, traktowac sie wredni i uwazac, ze to jest objawem sily, kobiecosci, meskosci, pewnosci siebie? W filmie postaci sie zmienialy z takich na lepsze, a te ktore takie zostawaly byly bez watpliwosci tymi zlymi. Serio, ale meczy mnie cielakowatosc kuchty, wredota willowa, za wysoka dupa babochlopo ksiezniczki, mialkosc wojowniczego hindusa, zbytnia kluchowatosc oczytanego ksiecia i tragiczne rozpisanie napotykanych cameos jak ta parka trans lesb w lesie z siekiera, ktore zgubilo pitolenie. glupota i zbytnia pewnosc siebie, mimo ze toporem niezle wywijala.

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

W 88 dużo można, np iść do więzienia jak nie chcesz pracować gdzie Cię przydzielili, albo siedzieć w domu bo nie można podróżować, albo zostać spałowanym za niepochlebne komentarze o partii :) Poza tym to dopiero początek Willow, może zrobili taką poprawną odczepkę. Mam tak z tym serialem że niech wyjdzie 14 odcinków to obejrzę wszystkie jeszcze raz i będę oceniał czy jest znacznie gorzej niż 88 :)

MistrzSeller

pitolenie i zawodzenie leminga co sie dopomina o facepalma. tak bym podsumowal te brednie. jest zasadnicza roznica miedzy Valem udajacym kobiete na potrzeby jednej komicznej sceny, a typowa mieka faja-nieudacznikiem meskim koniecznym do wyprodukowania filmu/serialu, ktory bedzie mogl pozniej dostac jakakolwiek nagrode i nie bedzie dyskryminowany przez nie realizowanie z gory mu wyznaczonych celow jak powyzej. idz lepiej sobie do zoo na wycieczke zamiast udawac ze myslisz.

ocenił(a) serial na 2
sonoflight

No tak, bo jak dwie dziewczyny rozmawiają ze sobą i raz się pocałowały to zaraz lesbijki. Nawet jeśli to mogą być bi.

MistrzSeller

Nie marudź

ocenił(a) serial na 1
MistrzSeller

Nagadałeś pełną czapkę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
MistrzSeller

przestań brać te leki, one się lizały, a nie dały sobie buziaka w policzek

ocenił(a) serial na 8
genesis19

E, to fajnie popatrzeć. Lesbijki są super.

ocenił(a) serial na 3
MistrzSeller

Po scenie z lasu z dwiema kowbojkami i fabułą rodem z Xeny czy Herkulesa lat 90tych, niema już jak bronić tego g....

przemas12

Kupa!!!Straszna!!!

EM_DZI

Kupą jesteś ty sebixie

przemas12

Xena to arcydzieło mizoginie. Film pokazuje siłę przyjaźni dwóch kobiet. To wzór dla innych seriali.

sonoflight

Przecież Mysz się sciga z Nka kto będzie bardziej WOKE rzygam QWERTY+ w każdym serialu !!!

kuki7

Co oni robią z filmami na siłę pchają to gówno, zamiast leczyć i nazwać to normalnością zwykły lobbing tego czegoś. To już w bajkach dla dzieci wkładają to coś...

JEJEK

lol, tos sie obudzil, ze to bajka dla dzieci... W kreskowkach dla 7 latkow jest na potege chorej propagandy wmawiajacej jak hetero przesladuja innych i jak skrajnie zle zachowania homo i innych sa wzorcem, normalnoscia i wiekszoscia. I nie, nie mowie tu nawet o tym z kim chodza do lozka, tylko o zachowaniu psychologicznym, moralnym w wielu sprawach, ktore wypacza dzieciom wzorce jak powinny do innych sie zachowywac, nie byc roszczeniowe, naburmuszone, agresywne, egoistyczne, niezaradne albo glupie.

JEJEK

ojejku popłacz się i najlepiej zniknij w jakiejś jaskini.

sonoflight

I jak? Przeżyłeś? Czy skończyło się tylko na zesraniu?

nietzsche

za to ty sie plawisz z luboscia w tym?

ocenił(a) serial na 3
sonoflight

Dlatego Top Gun Maverick odniósł tak wielki sukces bo nie było w nim wszystkiego co teraz modne.

ocenił(a) serial na 1
Basia_101

Dobrze prawisz.

sonoflight

lol nie badz takim samym oszolomem jak tworcy serialu. To nie feminizm. To najwyzej marysuizm i debilizm niehetero, bo serio, ale nie rozumiem czemu wszelkie odmienne biologia postacie, nie maja jednoczesnie mozgow ani nawet milego charakteru. Szkoda, ze sam Willow rzuca tez chu... tekstami i jest nabzdyczony jak te panienki.

ocenił(a) serial na 1
sonoflight

Miałem napisać to samo, ale zrobiłeś to przede mną, w pełni się zgadzam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sonoflight

Trzeba być wiejskim głupkiem, żeby feminizm jako taki uważać za wadę serialu. Do tego to nic nie znaczy. A już zwłaszcza jeśli serial jest kontynuacją filmu, w którym bandy siepaczy były dowodzone przez bezwzględną wojowniczkę, za to bohater był koniunkturalnym cwaniakiem, którego główną zaletą był wygląd Vala Kilmera. A LGBT? Cóż, nie jest jakieś nachalne, ważne, żeby serial był dobry, tyle że na razie (2 odc.) jest taki sobie, ale przynajmniej lepszy od Pierścieni Władzy.

mpruchni

Urodziłem się w największym polskim mieście a teraz mieszkam w jednym z największych miast świata. Jeśli nie dostrzegasz bezpruderyjnego wciskania ideologicznej papki pod płaszczykiem baśniowych pierdół to współczuję braku spostrzegawczości. Mnie zmęczyła ta licha propaganda zamiast dobrego kina.

mpruchni

nie feminizm ale zwykla czysta glupota. niby to samo ale trzeba nazywac rzeczy po imieniu.

ocenił(a) serial na 4
sonoflight

Niestety kino podobnie jak i niektóre społeczeństwa schodzi na psy

sonoflight

Przeciez Willow w orginale byl czarna homoseksualna kobieta nie wiem gdzie problem.

Damian_Stopinski

Widzę że pozamykałeś co niektórym tutaj usta i prawidłowo.
Jak Netflix nie trzyma się oryginału to źle a jak się trzyma to jeszcze gorzej.
Ach ta nasza kościółkowa kultura.

Damian_Stopinski

to chyba nigdy nie miales w rekach oryginalu. zreszta sami tworcy Ci zaprzeczyli powolujac sie na to, ze chcieli dostosowac Willowa do nowego otoczenia i nowej widowni i nowego swiata. wracaj na drzewo z ktorego sie urwales zamiast udawac ze wiesz cokolwiek. i przestan klamac

ocenił(a) serial na 8
sonoflight

dobrze, że ostrzegłeś bo koledzy z konfy mogli by się nie tylko porzygać, ale zesrać i przyklepać po swoich pustych ograniczonych łbach XD do tego dostać łaka i wzywać płokułatułę do ograniczenia wyświetlania czegoś tak potwornego :D

zbyncom

Nigdzie nie napisałem, że jest to potworne. Do zarzygania powtarzalne i ordynarnie narzucające nowoczesne ideologie, owszem.

sonoflight

To nie oglądaj i zamilcz pusty homofobie. Tam do zlewu i do bosaka dupe mu lizać.

soniarosinska

Nie jestem homofobem, noe jestem pusty i nie używam bosaka. Potrafię za to wyrazić swoją opinię bez obrażania innych. Jeśli odmienność poglądów jest dla Ciebie przyczynkiem do obrażania nieznanych osób to zastanów się nad tematem tolerancji.

soniarosinska

Na bosaka to ty hodzisz po domu. Może facet nie jest homofobem, tylko uwarza że co za durzo, to nie zdrowo. Czy LGBTQQICAPF2K+ musi zostać wszędzie upchnięte? Wchodzi tyłem do przodu.

Shadow_dawnego_gggggggg

Polecam lekcje polskiego nim spróbujesz błysnąć bo twoje błędy bardziej bolą i kaleczą oko. Ale taka domena co drugiego polaczka cebulaczka z inteligencja mniejsza od mrówki

soniarosinska

Och strasznie go ukarałaś, tylko ale jako pierwsza rzucasz oskarżenia. Kogo obchodzą koloryci i jogurtowi a stanowią w tym filmie większość. Przecież od tego już można się po prostu porzygać. Tak mówisz o języku Polskim a piszesz z małej litery by mu naubliżać no złoto.

ChubakaCieLubi

A o Eskimosach i Żymianach to słyszałeś...?

soniarosinska

Droga Soniu, nie zrozumiałaś ironii. Ja się wygłupiam z tymi błędami ortograficznymi. Nie żebym był mistrzem ortografii, ale mi się podkreślają błędy, więc nie mógłbym ich zrobić. A ty lewaczek jesteś inteligentniaczek. Taki jak taki tutaj wariat - hyrkan - któremu przeszkadzają tradycyjne bożociałowe procesje (nie wychodzące poza mury kościoła), a chce tu wpuścić nacierających z Białorusi, którzy wstrzymują ruch 5 razy dziennie (jezdnie nie są dobrym miejscem na modlitwę). Dlaczego polska tradycja wam, wykształciuchom, tak bardzo przeszkadza, dlaczego tak bardzo ją nienawidzicie? Za wszelką cenę chcecie wyrugować religię ze szkoły, ale co zamiast tego? Misiowe czwartki, tęczowe piątki, czy coś takiego. Dlaczego nie jesteście konsekwentni? Przecież twierdzicie, że szkoła powinna być wolna od ,,ideologii". Tak, a wasza ,,ideologia" to na siłę musi być w szkole. To jest ta wasza ,,inteligencja"!!!!

soniarosinska

zamilcz szmato!!!!!

sonoflight

to nie jest wrazenie tylko takie wytyczne dostaja filmowcy jesli chca sie zalapac na jakiegolwiek nagrody i fundusze. przeciez oni sie z tym nawet nie kryja. generalnie to zawsze tak bylo ale nigdy do tego stopnia absurdu co obecnie. lemingoza przejmuje swiat. doslownie

sonoflight

Jestem LGBT i feminizm wspieram, ale ZGADZAM SIĘ - w tym serialu przedstawiono to do absolutnego porzygania. Na siłę, sztucznie i żałośnie. Nie popieram DEI, bo jest to toksyczny ruch faszystowski, wobec wolności twórczości i odbiorców. Narzucający swoją wolę pod groźbą oskarżenia o nietolerancję. To nietolerancja artystyczna, ingerująca w oryginalny zamysł twórców. Po co mają się więc starać, jak później, niczym cenzorzy, ci z DEI usuną co tylko zechcą. To przez tych błaznów z DEI ludzie myślą, że LGBT to ideologia. I ludzie mniej obeznani w temacie oraz ignoranci w skutku nas atakują. Normalni z nas (i większość osób, które znam) zajmują się swoimi sprawami, nikomu nie wadzą i nie narzucają swoich idei. Tylko fanatycy DEI to robią, podając się za "przedstawicieli społeczności LGBT", co jest łgarstwem, bo my ich nie chcemy.

ocenił(a) serial na 1
Wilkolak_Autograf

bo LGBT i inne wymyslone kombinacje literek to wlasnie ideologia. zwykli ludzie nie potrzebuja tego calego syfu do zycia. w czasach kiedy jeszcze nie bylo czegos takiego znalem calkiem sporo homoseksualistow, ktorzy byli normalni i nie wchodzili z buciorami do cudzego zycia jak teraz dzieki "literkowcom" i "binarnym inaczej". to ideologia calkowicie upodliwa to cale srodowisko

ssijto

No i właśnie mieszasz DEI (ideologia, ruch społeczny) z LGBT (skrótowiec na osoby innej seksualności od hetero). Mylisz się.
To DEI właśnie jest odpowiedzialne za taki toksyczny przekaz, bo używają nas (LUDZI o seksualnościach LGBT) jako swojej poprawnościowej tarczy ideologicznej do faszystowskiej propagandy politycznej.
Jak Ciebie to drażni, to pomyśl o nas. Świat nas przez nich nienawidzi, bo mieszacie nas z tymi pozerami od DEI.

sonoflight

I jeszcze ta dziwna nowomowa. Co to jest "niskorosły"???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones