PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037724}

Witamy w Samdal-ri

Welkeomtu Samdalri
7,3 369
ocen
7,3 10 1 369
Witamy w Samdal ri
powrót do forum serialu Witamy w Samdal-ri

Czekałam aż wyjda wszystkie odcinki i dziś skończyłam ale mocno sie zmuszajac żeby obejrzeć do końca. Popieram przedmówców. Role główne blisko 40-stki a postacie strasznie naiwne. Mogli to chociaż obsadzić koło 20latków a nie dorośli ludzie, dojrzali łkają za każdym razem...no trudno mi pojąć bo pomysł jakiś był. Jest w sumie jeden wątek i nic poza tym, nie ma nawet co przewijać. Dobrzy aktorzy bo przeciez znamy ich z innych dram a dali sobie taki scenariusz wcisnąć. Ładne widoki i tyle, muzyka nie nadrabia, żadnej inspiracji, charyzmy tam nie ma. Zamiast sie wzruszyć to sie zastanawiałam po co ja to jeszcze oglądam. Heh...

Tiramisum

Takie już te Koreańskie dramy mają, że ci dorośli zachowują się jak dzieci. Kiedyś nie zwracałem na to uwagi, ale teraz zaczyna mnie to denerwować, bo jest to niemal w każdej dramie. Ta ich przesadna nadekspresyjność, ciągłe wrzeszczenie, łkanie, jęczenie i wykrzykiwanie "Are you crazy?!" w co drugim zdaniu może zaleźć za skórę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones