PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778964}
7,1 6 993
oceny
7,1 10 1 6993
Wojenne dziewczyny
powrót do forum serialu Wojenne dziewczyny
boni10

Irka umrze, więc jej już nie będzie. Pewnie Nitka ją zastąpi.

ocenił(a) serial na 10
Karo_oraK

Wiesz cos na temat czemu ona zginęła? Jaki był powód jej może odejścia z tego serialu.

Zbuntowany_RBD

Chyba taki był zamysł reżysera, żeby zastąpić Irkę nową dziewczyną. Pewnie chciał dodać więcej dramatyzmu do tego serialu i jeśli miał wybrać jedną z trójki dziewczyn, to padło na najnudniejszą główną postać. Dlatego prawdopodobnie ją uśmiercili. Tak mi się wydaje.

ocenił(a) serial na 10
Karo_oraK

No dzieks za takie info. :)

Zbuntowany_RBD

No na logikę. Prawda taka, że ten serial nakręca Ewka za swoją osobowość, a Marysia za bycie Żydówką i intrygi z Niemcami. Irka przy nich wypada nijako. Jeśli miałbyś się pozbyć jednej z nich, którą byś wybrał? Chyba każdy wybrałby tak samo. :)

ocenił(a) serial na 10
Karo_oraK

Tak jest. Tez się zagadam z tobą na sto pro. Nic dodać nic ująć.

ocenił(a) serial na 10
Karo_oraK

A jeszcze jedno. Ta scena jak ta Irka ginie i było przesada totalna po uj ona tak zrobiła jakby chcieli ja uśmiercić to by moli jakoś inaczej to zrobić a nie od walać taka manane ehhh.

Zbuntowany_RBD

Dokładnie. Zamiast siedzieć spokojnie z dziewczynami za drzewem czy jakmiś tam krzakiem, wstała i sama prosiła się o śmierć. Nie wiem, w szoku była po tych torturach, że nie myślała logicznie, czy jak? Faktem jest, że inaczej mogli to rozegrać.

ocenił(a) serial na 7
boni10

ale nie tak słabo jak Vanessa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones