PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778964}
7,1 7 015
ocen
7,1 10 1 7015
Wojenne dziewczyny
powrót do forum serialu Wojenne dziewczyny

najbardziej podobał mi się wątek z porucznikiem Franzem (Vinzenz Wagner) i Marysią (Aleksandra Pisula), od samego początku jak tylko oficer zainteresował się Marysią, miałam nadzieję, że wątek będzie pociągnięty. Cała otoczka, obsada aktorska, charakteryzacja i dialogi związane z tym wątkiem były cudowne! Chyba wszyscy trzymali kciuki gdy próbowano uratowac Franza i mieli nadzieję, że jednak przeżyje. Franz umarł:(

ocenił(a) serial na 5
oniKFilm

Nie dziwię się, że zaintrygował cię ten wątek. Pisałam już na tym forum swoją opinię na ten temat. Jak się nad tym zastanowić to z wszystkich wątków miłosnych przedstawionych w serialu (raczej nudnych) ten był najciekawszy (m. in. dlatego, że zakazany) i skończył się ku zaskoczeniu widzów. Ale chyba nie nagłe przerwanie świadczy o tym, że wzbudza niedosyt. Wydaje mi się, że to w grze aktorów tkwił potencjał. Oni chyba prezentują podobny typ aktorstwa, na dużym skupieniu, gra twarzą nie słowem. To chyba powoduje, że są tak dopasowani. A może po prostu podobali się sobie. Co jeszcze było trudne, a im jako aktorom wyszło, to, że zagrali miłość bez pomocy scen erotycznych, a to chyba trudne, wymaga talentu. Czy wyobrażasz sobie na przykład, że Franz zainteresował się Ewką lub Irką? Myślę, że wtedy takiej energii jak między nim a Marysią by nie było. Co jeszcze, temu aktorowi bardzo pasuje mundur, choć ma lalkowatą urodę, coś jak Jude Law, ale to raczej atut. Serialowa Marysia również ma niewspółczesny typ urody, dobrze wygląda jako dziewczyna wojenna więc może dobrze czują się w kostiumie. stąd autentyczność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones