PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778964}
7,1 7 004
oceny
7,1 10 1 7004
Wojenne dziewczyny
powrót do forum serialu Wojenne dziewczyny

Z braku laku obejrzałem ten serial i owszem wciaga ale każdy kto widział czas Honoru naturalnie będzie zestawiał te dwie produkcje i wyraźnie widać że CH był lepszy pod każdym względem a to próbuje byc tym samym ale z dziewczynami w tle. Jako wyposzczonemu Polskimi serialami i tak fajnie mi się to ogląda. Ale przy czasie honoru to jest po prostu MEGA SŁABE. A zaznaczam że mimo iż sam czas honoru był bardzo dobry to produkcyjnie tez nie był on Arcydziełem. Kurcze cały czas marzę że wypuszczą te 3/4 odcinki specjalne czasu honoru takie dłuższe po 1h które pokazały by po kolei losy każdego z głównych bohaterów jacy się ostali. Powiedzmy w przypadku dwóch ( braci ) mamy mord sądowy a Bronkowi udaje się uciec z Różdżką do Angli żeby był jakis pozytywny aspekt. Ale to się nigdy nie wydarzy. ; ( Co zaś się tyczy tego serialu to na etapie np jak Irka z matką Kamila pojechały w las szukać Kamila i tam był ten skorupowany Kapitan wydawało mi się że ten serial będzie Mega. Tak na etapie 3 sezonu jest ew taki se - można patrzeć ale bez rewelacji. Gdzie w czaie Honoru było zupełnie na odwórt. To na początku było takie se, potem wszedł demoniczny Adamczyk i zaczęlo się rozkręcać. Margaret von cośtam nawet do pięt nie dorasta postaci Larsa Rainera.

mordarg

"...każdy kto widział czas Honoru naturalnie będzie zestawiał te dwie produkcje i wyraźnie widać że CH był lepszy pod każdym względem"- Nie zgadzam się. Widziałam oba i Wojenne Dziewczyny są lepiej zrealizowanym serialem od Czasu Honoru. Po pierwsze Niemcy rozmawiają po niemiecku, a w CH wszyscy mówili po polsku, przez to wyszło komicznie. Demoniczny Adamczyk?? W którym momencie? Rainer był poniekąd złożoną postacią, ale jako czarny charakter był słaby, zbyt łagodny dla swoich więźniów. Nie czuć było od niego grozy. Człowiek, który po prostu działał tylko w swoim interesie, ot jak wielu ludzi na ziemi. Margarethe jest bezlitosna, chciwa, budzi respekt, zdecydowanie jedna z najlepszych postaci w serialu. Rainer przy niej to wystraszony piesek.

ocenił(a) serial na 7
Karo_oraK

z tym że niemcy gadali po Polsku a tutaj tak nie jest masz świętą rację . to była chyba największa wada CH. ale tak poza tym nie mam większych zarzutów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones