PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778964}
7,1 7 008
ocen
7,1 10 1 7008
Wojenne dziewczyny
powrót do forum serialu Wojenne dziewczyny

nie oceniajcie pochopnie

użytkownik usunięty

jestem serialem naprawdę zaintrygowany, nie dziwię się że po pierwszym odcinku uczucia mogą być mieszane, a także zgadzam się, że nic nie jest w stanie przebić majstersztyku jakim jest Czas Honoru, ale powtórzę – nie oceniajcie pochopnie, bo ja mnie serial zaskoczył, fabuła jest naprawdę przemyślana: wszystkie wątki są ze sobą powiązane, tworzą skomplikowaną sieć, tylko się zastanawiać, kiedy już była mowa o danej postaci, bo bohaterowie nawet epizodyczni powracają, często po to, aby jeszcze mocniej ubarwić napiętą akcję, ja takie rzeczy cenię, poza tym, nie oszczędzają bohaterów, gdy komuś dane jest zginąć – jakkolwiek nieprzyjemnie to zabrzmi – to zginie, nie ma pobudek typu „oszczędźmy bohatera, niech jeszcze pożyje, żeby nie zasmucać widowni” wielki plus dla Vanessy, która jest wg mnie objawieniem, jestem nią zachwycony. szczegóły dopracowane, osobiście bardzo mnie to wciąga, gdy mogę dogłębnie poczuć ten vintage-klimat, który w serialu jest wszechobecny. bardzo proszę, ludzie – dajcie szansę, bo warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones