Wojenne dziewczyny (2017)
Wojenne dziewczyny: Sezon 4 Wojenne dziewczyny sezon 4, odcinek 52

odcinek 52

6,8 40
ocen
6,8 10 1 40
Wojenne dziewczyny
powrót do forum s4e52

Oglądałem z zażenowaniem tą mega wojenną "intrygę" jak to polskie dziewczynki załatwiły Niemca na polowaniu, a ile się przy tym wszyscy nagadali. Jakie to miało być niby misternie ukartowane i ciekawe, a wywołuje tylko uśmiech politowania. Producenci tego gniota mylą realia drugiej wojny światowej ze światem korpo-szczurów w czasach pokoju. Ględzenie pół godzin o tym, że nabój nie ma spłonki, mierzenie z broni do siebie, dialogi że tak a nie inaczej, a potem "słodka zemsta" na Niemcu. Głupi Niemcy oczywiście uwierzą, że to był "wypadek". Jakim trzeba być naiwnym frajerem żeby takie bzdety wymyślać i oglądać. Wojenne dziewczynki to takie tvpisowskie disco polo w powijakach. "Stawka większa niż życie" przy tym to arcydzieło.

mirek1975

Stawka większa niż życie no świetne dialogi . Najlepsze kasztany są w Paryżu na placu Pigalle . Albo tekst Hansa do Brunnera Wyjątkowa z Ciebie kanalia Brunner .

mirek1975

mirek1975: "Wojenne dziewczynki to takie tvpisowskie disco polo w powijakach"
1. Dlaczego przekręcasz nazwy? To przejaw bezsilności i/lub bezmyślności.
2. Nie jestem fanem wybitnym disco polo, ale czasami lubię posłuchać.
3. Odnośnie serialu: te odcinki, które widziałem, zasługują na ocenę 6/10, a czasami 7/10. Ty możesz oceniać inaczej, ale przekręcanie złośliwe nazwy stacji, świadczy jedynie o twojej złej postawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones