PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144125}

Wojna planet

Kagaku Ninja-Tai Gatchaman
7,9 256
ocen
7,9 10 1 256
Wojna planet
powrót do forum serialu Wojna planet

Wychowałem się na tym serialu. Dzięki niemu i Star Wars jestem fanem S.F.

użytkownik usunięty
impaler1

Tak samo jak ja :). Dlugo czekalam na jakas powtorke, szukala breloczkow, plakatow co tylko z wizerunkiem zalogi. Wiele lat bez powodzenia. Wreszcie trafilam na wzmianke w "Kawaii" czasopismie o mandze i animie. Przeczytalam ze wlasnie nadaja druga czesc pod tytulem "Eskadra Orla" na kanale "foxkids". Kanal mialam i wreszcie moglam zobaczyc moja ukochana zaloge...... przez piec minut ostatniego odcinka :((. Teraz po kolejnych latach moge sobie zobaczyc na Youtube w wersji :x japonskiej albo amerykanskiej. Ale to nie to.

Chętnie bym zdobył na DVD ale skąd?

użytkownik usunięty
impaler1

Tez sie pisze na DVD w polskiej wersji jezykowej (lektor, dubbing). Niestety w internecie mozna zakupic tylko w wersjach jezykowo malo dla mnie zrozumialych :((. Poki co, moge sobie tylko pomarzyc, ze trafie na fana, ktory mial lepszy refleks ode mnie i posiada chociaz jakies nagrania z video :).

Może gdyby jakaś stacja choćby pokazała któryś z sezonów, to i dystrybutor by się znalazł. Podobnie było z kilkoma innymi filmami a w końcu "wyszły" na nasz rodzimy rynek DVD Np. Koszmar z Ulicy Wiązów (dłuuuuugo musiałem się zadawalać wydaniem DVD made in U.K. bez napisów PL, no ale to było po angielsku wiec mały problem). W końcu znalazł się dystrybutor na nasz rynek. Więc nadzieję trzeba mieć. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones