PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665336}
7,0 2 403
oceny
7,0 10 1 2403
Wolfblood
powrót do forum serialu Wolfblood

Ten serial jak na DC jest na prawdę dobry. Aktorstwo całkiem przyjemne, genialna oprawa
muzyczne, ale jest pewna wada w polskim wydaniu. Dubbing. Ten kto dopuścił się tego
karygodnego czynu powinien zostać zwolniony. Dubbing jest po prostu tragiczny.

ocenił(a) serial na 10
olekczerwony

Serial rzeczywiście mega, ja się w nim zakochałam, ale nie jest on DC tylko CBBC po prostu nasz Polski DC kupił prawa. Dubbing tragedia, ja oglądaj odcinki po angielsku, świetne sceny wycięte w polskich odcinkach ....

nysia6

Ja też się w nim zakochałam :) I smutno mi, że sezon 2 się skończył. Ostatni odcinek był wzruszający :) Będę tęsknić :*

olekczerwony

Jeszcze nie widziałam ,żeby ktoś był zadowolony z dubbingu w serialach. A co do serialu...
Dawać trzeci sezon ,bo nie wytrzymam :)

EmilyJohnson

Nigdy nie rozumiem osób nieczekających na dabing (chyba). Nie widziałem w orginale ktoś mnie osowieć o co chodzi ?

EmilyJohnson

Ja też!! Kiedy będzie ten 3 sezon?! Strasznie chciałabym się dowiedzieć co dalej!
A jeśli chodzi o seriale.... polecicie coś podobnego do Wolfblood ? :)

ocenił(a) serial na 7
EmilyJohnson

Czasem się trafi dobry dubbing...

olekczerwony

Co? Ten serial to totalna porażka. Nie lubie Violetty, ale bardziej wole ją od tego czegoś.

ocenił(a) serial na 8
Cravlin

Gusta są różne, ja osobiście nienawidzę Violetty i nigdy bym jej z własnej woli nie obejrzał.

olekczerwony

E tam zaraz tragiczny. Fakt, ogólnie rzecz biorąc nie jest za dobrze, ale na tle tego co słychać w innych produkcjach disney chanel czy nicka, jest świetny. Powiedziałabym, że wpisuje się jakoś tam w klimat, emocje też słychać... No nie ma tragedii znowu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones