PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871412}
6,8 330
ocen
6,8 10 1 330
Wonder Egg Priority
powrót do forum serialu Wonder Egg Priority

ogarnijcie się w końcu i odblokujcie ocenianie wszystkich anime z sezonu zimowego 2021

temari128

Pisałem już o nie raz do redakcji w tej sprawie. Doctor Stone: Stone Wars, Yakusoku no Neverland drugi sezon - nic nie jest wstawione. Parodia.

ocenił(a) serial na 9
buskowianka

Akurat z seriami anime jest takie coś, że albo mają stronę o każdym sezonie albo wszystkie sezony musza mieć jedną stronę.

W sumie tak trochę się przez to gubie, bo np.chciałabym ocenić serial, który dalej trwa, ale istnieje szansa że po kolejnym sezonie zmienie ocenę (miałam tak z Neverlandem, gdzie pierwszy sezon to było 8/10, a drugi 4/10)

ocenił(a) serial na 6
TheMangle17

brak ogarniętej kategoryzacji to tylko jedna z wielu wad filmweba pod względem anime, niestety jak widać twórcy wolą poświęcać czas na nieistotne pierdoły pokroju "baza światów" niż skupić się na faktycznym ulepszaniu i poprawianiu funkcjonalności strony

PS to samo miałam z Yakusaku no Neverland, pierwszy sezon 7/10, drugi 3/10, na szczęście chociażby na MALu można swobodnie oceniać poszczególne sezony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones