PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627586}

Wagnaria!! 2

Working'!!
7,3 268
ocen
7,3 10 1 268
Working'
powrót do forum serialu Working'!!

Anime jest lekkie przyjemnie , i moim zdaniem lepsze niż poprzednia seria , może dlatego że doszły nowe postacie. Lecz jedyne na co oczekiwałam to spotkanie Yamady z Yamadą ^.^ Inami powinna wyznać mu miłość , ale wiadomo zrobi to pewnie w 3 serii ( aby powstała)
Końcowy episod mi się podobał dlatego że wystąpiła w nim Maya.
więc tak
-Muzyka 8/10
Nie rażąca dla ucha , spokojna.
-Kreska
9/10
Bardzo mi się podobała , szczególnie stroje bohaterów.
Postacie
9/10
Postacie są łatwe do zrozumienia , nie drażnią , lecz moim zdaniem powinni dodać do Wagnarii dwie nowe postacie może jakieś bliźniaki z białymi włosami ? nie wiem to już zależy od autora.
Odcinki
8/10
Lekkie , przyjemne lecz prawie każdym odcinku był ten sam wątek , mało historii. Mógł by powstać odcinek o życiu Kyoko. Chciałam bym by powstała seria OVA np 3 odcinki pokazujące tego czego nie zawierała 2 seria.

Cóż więcej napisać anime polecam na wieczór , w samotności.

ocena 9/10

ocenił(a) serial na 8

Mi tak samo anime bardzo się podobało.Może dlatego że przypomina troche moje własne życie-praca w restauracji,upierdliwi kucharze( z tymi to trafili),śmieszni pomocnicy,obijająca się szefowa...:D dobra odskocznia jeśli ktoś non stop oglądał anime o demonach,mechach,wróżkach i hodowcach pokemonów,takie spokojne,właśnie na wieczór :D troche mnie wkurzało że nikt z nikim w końcu nie był(chyba że coś się zmieniło w 13 odc,którego jeszcze nie oglądałam) no ale to nie romans,więc wybaczam.poza tym ładna kreska!

użytkownik usunięty
Dochuu

nein , nic się nie zmieniło, nie będę ci spoilerować ^.^

ocenił(a) serial na 9

Powinni dorobić jeszcze 3 serię, bo dla mnie anime niedokończone.
Zwłaszcza mnie ciekawi wątek Inami.
9/10 - zarówno 1 jak i 2 seria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones