PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624596}
2,8 2 238
ocen
2,8 10 1 2238
Wszyscy kochają Romana
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Romana

Dali od nowa to gówno na antene ale nie wiem co w tym jest śmiesznego ,oglądałem teraz te odcinki o tym samochodzie ojca romana i jak roman z ojcem i jego kumplami grał w pokera i co w tym serialu jest takiego śmiesznego ? .Naprawdę dobry to jest tylko Opening z tego serialu i muzyka a tak to dalej drętwe teksty nikt się tam nie wykazał za bardzo nawet ten cały Tede jacuś graniecki gra kiepsko i i może czasem coś tam śmieszy ale nie tak jak w Kiepskich .Myślę że wystarczy tyle odcinków co nakręcili 15 i tak dalej to niech dadzą sobie spokój bo nie jest to zabawne tylko poniżej krytyki dno den .Nie smieszy mnie to co tam mówią raczej tylko tak oglądałem z nudów ale naprawdę ten Roman nie jest jakiś zabawny .Tak że niech lepiej reżyser nie marnuje taśmy na drugi sezon bo i tak nie warto pisać scenariusza jak ma być to tak samo śmieszne jak sezon 1 ;).Tak że obejrze z ciekawości może we wtorek kolejne odcinki ale myślę że takie samo dno będzie jak w tym tygodniu że się będe śmiał chyba z końca jak szczęśliwie dotrwam ;).

ocenił(a) serial na 2

zobacz sobie wersje amerykańska - jest super śmieszna! Wszyscy kochają Raymonda 1996 - 2005 Everybody Loves Raymond [serial TV]
na jej podstawie zrobili polski - niestety nieudolnie

amerykański Raymond leci na Comedy Central Family w cyfrówce jest to kanał "VH1 polska" nr na pilocie 783
np. dziś
23:35
Wszyscy kochają Raymonda odc. 7
Serial komediowy USA 1996-2005

polecam naprawdę super !!!

a polska wersja słabiutko............




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones