PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624596}
2,8 2 238
ocen
2,8 10 1 2238
Wszyscy kochają Romana
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Romana

nierozumien goscia ktory wydaje na takie badziewie kase. wszystko w tym serialu jest slabe. nie szkoda czasu na antenie ? zdjeli ten serial a potem cos im odbilo i znowu go puszczaja. a druga sprawa to jest duzo lepszych seriali do odgrzania, bo dla mnie nawet orginal raymonda szalu nie robi

pankiteam

moze dla ciebie to badziewie, innym sie moze podobac. i tak nakrecili zaledwie 15 odcinków. inne stacje wydaja kase na denne telenowele i kreca po 2000 odcinków ;/ to dopiero badziewie, idiotyczne historie ciagnace sie przez kilkanascie lat, ktore calkiem stracily sens, watek, a obsada zdazyla sie zmienic kilkakrotnie.

pankiteam

Musieli wyemitować do końca bo wydali już na to pieniądze i chcą, żeby im się zwróciło. Ktoś napewno to obejrzy, np. sylwia_to_ja.

fajne_filmy

'Na pewno' się pisze osobno 'literacie' fajne_filmy. Z pewnością serial więcej Osób ogląda niż wymieniona przez Ciebie Pani. Tobie proponuję natomiast posiedzieć trochę nad zeszytami i książkami, zanim zasiądziesz przed klawiaturą.

gerd_fw

Czy ja w jakiś sposób obraziłem ciebie albo twój ulubiony serial? Spójrz sobie na wypowiedzi innych ludzi, w których jest więcej błędów niż u mnie. A wracając do serialu to jeżeli interesuje Cię tego typu humor to oglądaj.
Ps. ja nie napisałem, że obejrzy to tylko jedna użytkowniczka, ale między innymi ona. Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim będziesz poprawiać innych.

fajne_filmy

No tak, rzeczywiście, skrót 'np.' jest skrótem od 'między innymi'. Ale może poprzestańmy na tym; i nie o obrażanie tutaj chodzi. Ale wymienianie kogoś w swoim poście, tak jak to zrobiłeś, nie jest zbyt eleganckie. Jestem za tym, żebyśmy się wszyscy trochę poprawili.

gerd_fw

Dobrze to przepraszam za to "np." i zamieńmy je na "m.in.". I skończmy tą dyskusję, bo ona do niczego nie prowadzi.

fajne_filmy

Mam nadzieję, że ta dyskusja doprowadziła przynajmniej do tego, że trochę ostudzi się obyczaje, kiedy to krytykując filmy atakuje się przy okazji Bogu ducha winne osoby, którym film się podoba. Ale zgoda, co do tego, że czas dyskusję zakończyć. Pozdrawiam.

gerd_fw

Chcesz walczyć przeciwko bezpodstawnym atakom ale po części sam/sama mnie atakujesz. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones