PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37512}
7,5 3 059
ocen
7,5 10 1 3059
Wybrańcy obcych
powrót do forum serialu Wybrańcy obcych

A według mnie ten serial jest genialny :D B. mi się podobał i żałuje że nie ma więcej odcinków...

ocenił(a) serial na 8
lily_6

Mój ulubiony serial,jest wspaniały,na ostatnim odcinku nawet sie popłakałam:)Strasznie mi szkoda że juz koniec też chciałabym więcej odcinków.Pzdr.

ocenił(a) serial na 10
_malena_

Ja też się popłakałem, chociaż jestem facetem. Najbardziej wzruszyły mnie dwa momenty. Pierwszy, kiedy allie musiała polecieć z kosmitami i drugi, kiedy Marry Crowford pokazała sowie ludzkie oblicze, kiedy kropnęła doktorka była dla mnie stuprocentowym jędzą żeby nie powiedzieć su... ale kiedy odkryła na swoim kompie wiadomość dla niej od doktorka to się wzruszyła i wtedy pokazała, że potrafi okazywać ludzkie uczucia.

ocenił(a) serial na 8
PawelK

Dokładnie to samo mnie załatwiło.Crowford,taka zimna s...,a na końcu pokazała ze coć czuje.A ostatnia scena jak zabrali Allie zupełnie mnie rozwaliła,prawie przez łzy nic nie widziałam a to mi sie bardzo rzadko na filmach zdarza
Znalazłam sobie super avatar,kilkanaście razy ogladałam ta animacje;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones