PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113381}

Wydział spraw zamkniętych

Cold Squad
6,7 116
ocen
6,7 10 1 116
Wydział spraw zamkniętych
powrót do forum serialu Wydział spraw zamkniętych

Nigdzie na necie nie mogę go znaleźć, nawet na gryzoniu nie ma, wiecie może skąd go mogę ściągnąć?

brgoss

Hej, może już go masz, ale gdyby nie, to tutaj jest: http://freedisc.pl/ziomek72,d-1270155,wydzial-spraw-zamknietych-cold-squad-1998- 2005

pogodno_2

Bardzo serdecznie Ci dziękuje!!! jeszcze nie miałam:)

brgoss

Tym bardziej się cieszę, że mogłam pomóc ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Hej ...Ziomek72 ma tylko 4-ry sezony...ja poszukuję reszty i nigdzie tego nie ma :-(

Kalina102

Ahoj, są dwie wiadomości, dobra i zła....jak dotąd, znalazłam jeszcze tylko piąty sezon, z lektorem. To jest ta dobra wiadomość. Na gryzoniu, więc....wiadomo ;) Obawiam się, że pozostałych dwóch nie ma nigdzie. Swoją drogą, może trzeba zagadać do kolegi, który ma te cztery sezony, bo może jak jest podaż na serial, on ma jakieś sposoby na szukanie pozostałych sezonów.

Kalina102

Ahoj, nie wiem, czy to coś znaczy, ale już sam fakt, że tak stary serial pojawił się na całkiem nowym i żwawym portalu jest zaskoczeniem. Na razie wrzucono pierwszy sezon, ale kto wie, może pojawią się kolejne. Dziś pojawił się na efilmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones