PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483175}

Wyposażony

Hung
6,6 3 310
ocen
6,6 10 1 3310
7,0 4
oceny krytyków
Wyposażony
powrót do forum serialu Wyposażony

Subtelna komedia obyczajowa wyprodukowana z myślą o feministkach.
Życiowy nieudacznik zostaje męską dziwką i zaspakaja różnego rodzaju kobiety. Dowiadujemy się że każda, mimo nieatrakcyjnego wyglądu, podeszłego wieku i innych wad, zasługuje na zaspokojenie jakim jest penis głównego bohatera. Ray uczy się on szanować i słuchać kobiety co dla mnie, zatwardziałego mizogina i wielbiciela "Testosteronu" jest nie do przyjęcia.
Nie ma w tej produkcji za wiele humoru, fabuła się ślimaczy niemiłosiernie, postacie są mdłe i nieciekawe. Porównania do "Californication" w ogóle nie trafione. Przygody Hanka Moody to brawurowa, megaszowinisyczna, łamiąca wszelkie tabu komedia najwyższych lotów a "Hung" to popierdółka dla gospodyń domowych czytających harlequiny. I ta okropna Anna Hache....Czy ona przypadkiem nie jest lesbijką???

ocenił(a) serial na 5
Barfly

Z tym megaszowinistycznym, łamiącym wszelkie tabu Californication to troszkę chyba pałkę przegiąłeś. To dobry serial, którego pomysł scenarzyści czerpią z dobrych wzorców (Miller, Bukowski). Ale poprawność polityczno-społeczna wylewa się z ekranu hektolitrami. I bardziej jest feministyczny niż szowinistyczny (bo wszystkie kobiety są tu wyzwolone <<czyt. zdzirowate>>, a motyw przewodni to przecież "At the end of the day it's all about her").

Jedyne natomiast, co go wyróżnia w kwestii łamania jakiegoś tam tabu to naturalistyczne sceny erotyczne, ale tego akurat w Hung i każdym innym serialu stacji kablowej jest pod dostatkiem.

A Hung rzeczywiście nie jest jakoś szczególnie udanym serialem. Po HBO należało spodziewać się więcej.

ocenił(a) serial na 7
_Ja_

Mimo wszystko ogląda się przyjemnie ;)
za krótki <br/> za krótki <br/>

użytkownik usunięty
Barfly

ha ha dobrze powiedziane, na szczescie sa jeszcze ludzie ktorzy nie boja sie byc niepoprawni politycznie i maja wlasne zdanie

Barfly

mi się podoba, moim zdaniem całkiem przyjemny serial :) a już niedługo ma ruszyc na HBO kolejna seria, nie mogę sie doczekać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones